Design - trendy
Aktualności zawierające tag: trendy Zobacz wszystkie
12-09-2022

Jakie kuchnie są modne w sezonie 2022/2023? „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja” to nie tylko prezentacje produktowe, ale też przegląd najnowszych tendencji w sektorze. »

Tagi: trendy
Rolf Benz
15-07-2022

Jakie trendy wzornicze pojawiły się w tym roku w Mediolanie? Na to pytanie odpowiada raport wzorniczy Domoteki, który podsumowuje wizytę w stolicy designu, dostarczając inspiracji i wiedzy. »

Tagi: targi, trendy
26-05-2022

Najnowsze trendy łazienkowe, prezentacje produktowe oraz dostęp online do katalogów firm znajdziesz w najnowszym „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA: łazienka na czasie”. »

jak urządzić strefę dzienną
14-04-2022

Pomysłów i inspiracji do aranżacji salonu, a także odpowiedzi na pytanie: Jak zaprojektować pokój dzienny?, dostarcza najnowszy „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna”. »

Tagi: design, trendy
12-04-2022

Jeszcze kilka lat temu kuchnie były osobnymi pomieszczeniami, w których przygotowywano posiłki. Jednak wraz ze wzrostem zapotrzebowania na otwarte przestrzenie mieszkalne i rosnącą popularność... »

Sofa „Butterfly”, którą zaprojektował Giovanni Pesce, miała swoją światową premierę na ekspozycji marki Marinelli Home.
07-04-2022

Dlaczego architekturę Japonii uznaje się za najbardziej kreatywną, a potencjał rynku mebli biurowych imponuje biznesowi? Co sprawia, że projektanci na nowo odkrywają Kraj Kwitnącej Wiśni? »

Tagi: design, trendy
nowa era luksusu
03-04-2022

Pogłoski o przegranej luksusu z kryzysem są przedwczesne. Jednak marki i projektanci muszą stawić czoła wyzwaniom i zmianom, które pojawiają się na horyzoncie. »

Tagi: design, trendy
Zdjęcie „Przy płocie” 13-letniego Mikołaja Nesterowicza z Orli.
25-02-2022

W czasach gdy osoby starsze dotkliwie odczuwają samotność, a dzieci i młodzież dotyka izolacja, budowanie więzi międzypokoleniowych staje się jeszcze bardziej potrzebne. »

Tagi: design, trendy
25-01-2022

Nowości z 9 działów, 78 prezentacji z aktualną ofertą firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych - to wszystko oferuje „PRZEWODNIK ARCHITEKTA 21/22”. »

Tagi: design, trendy
07-01-2022

Myślenie długofalowe, ekologiczny design, trwałość produktów – to wiodące idee zaprezentowane przez Heimtextil Trend Council. »

Tagi: design, trendy
04-01-2022

Niedawno wybrany przez Instytut Pantone „kolor roku 2022” Very Peri, łączy w sobie nuty fioletu i odcienie niebieskiego. Czy kolor wyznaczy nowe trendy wzornicze, stanie się inspiracją dla... »

Tagi: design, trendy
Kolekcja „Roll& Roll” (sofa 2-osobowa + fotel) – inspirowana estetyką legendarnej Grupy Memphis, marki Happy Barok.
30-12-2021

Twórcze powroty do stylistyki lat 50. – 80. XX wieku pozwalają na korzystanie ze źródeł designu. Każda dekada jest inspirująca. »

Tagi: design, trendy
wnętrza w House of Gucci
13-12-2021

W yestersen przyjrzano się z bliska scenerii filmu „House of Gucci” i przygotowano specjalną selekcję inspirowaną historią włoskiego rodu modowych imperatorów. »

Tagi: design, trendy
11-10-2021

Sięgnij po „Przewodnik Architekta: Strefa komunikacji” i poznaj najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania, jak również pomysły na aranżację przedpokoju. »

Tagi: design, trendy
08-07-2021

Dzięki asortymentowi podłóg premium Trend Selection dostępnych w ramach Kolekcji podłóg PRO 2021+ firma EGGER po raz kolejny podkreśla swoje kompetencje w zakresie wzornictwa i wyczucia... »

Tagi: design, trendy
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!