O portalu

O portalu

 

BIZNES.meble.pl jest pierwszą w Polsce platformą edukacyjną skierowaną do profesjonalistów z branży meblarskiej.

Zadania i cele portalu opierają się na następujących założeniach:​

Rozłożone okładki BIZNES.meble.pl wydania grudzień 2021. Na okładce: Lucie Koldová, projektantka. Fot. David Neff/MAFRA.
Miesięcznik BIZNES.meble.pl

Miesięcznik BIZNES.meble.pl

BIZNES.meble.pl to uznana marka na rynku mediów branżowych, której trzon stanowią wydawany w wersji papierowej miesięcznik oraz portal, dedykowane profesjonalistom związanym z przemysłem meblarskim. BIZNES.meble.pl daje świeże spojrzenie na branżę meblarską: bez tematów tabu, bez konformizmu – fakty i opinie, zawsze w profesjonalnym wydaniu. Analizy zjawisk zachodzących w branży meblarskiej i w świecie biznesu, informacje o rynkach zagranicznych, ciekawe wywiady to źródła inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać zawodowe cele. A ponadto nowości, trendy, światowej klasy design, kulisy branży i pytania do znanych osób o to, o co inne media boją się zapytać. O charakterze BIZNES.meble.pl świadczą efektowne fotografie, grafika na najwyższym poziomie, nieszablonowe projekty oraz rzetelne i odważne dziennikarstwo branżowe. BIZNES.meble.pl wypełnia lukę pomiędzy fachowymi pozycjami o technologiach i produktach przemysłu meblarskiego a mediami wnętrzarskimi. Doświadczony i otwarty na wyzwania zespół gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny oraz satysfakcję czytelników.

Portal www.biznes.meble.pl​
Portal BIZNES.meble.pl

Portal BIZNES.meble.pl

Serwis internetowy BIZNES.meble.pl to pierwsza w Polsce platforma edukacyjno-informacyjna dla profesjonalistów z branży meblarskiej i sektora wnętrzarskiego oraz przedsiębiorców działających w przemyśle drzewnym, jak również producentów i dystrybutorów maszyn i oprogramowania do projektowania i produkcji mebli. Codzienne informacje z polskiego i światowego rynku meblarskiego znajdą tu zarówno producenci mebli, przedstawiciele salonów meblowych, producenci i dystrybutorzy akcesoriów i komponentów meblowych, a także projektanci i architekci. Platforma edukacyjna BIZNES.meble.pl oferuje kursy i szkolenia dla branży meblarskiej, dostarcza informacji o targach, webinariach i konkursach. Ponadto pozwala uporządkować branżową wiedzę przy pomocy słownika, który znajduje się w sekcji poświęconej edukacji. Edukacja w serwisie BIZNES.meble.pl przybrała również formę rozmów ze specjalistami. Podcastów dla branży meblarskiej można słuchać bezpośrednio na naszej platformie, na naszym kanale YouTube oraz na Spotify. Portal BIZNES.meble.pl to także sprawdzone źródło najnowszych raportów, analiz, prognoz i opinii ekspertów. Ważną część serwisu stanowią inspirujące wywiady z ludźmi z branży oraz sylwetki projektantów. 

NA WYMIAR

Potrzeby klientów związane z urządzaniem i organizacją przestrzeni mieszkalnej, podobnie jak funkcje wnętrz, nieustannie się zmieniają. Postępujący trend personalizacji oraz chęć podkreślenia indywidualnego charakteru wnętrza są coraz bardziej widoczne przy aranżacji mieszkań. Z jednej strony mają one być dopasowane do użytkowników, a z drugiej na tyle uniwersalne i mobilne, by łatwo mogły ulegać dalszym metamorfozom. Na łamach wydania specjalnego „NA WYMIAR”, redakcja miesięcznika ,„BIZNES.meble.pl” w atrakcyjnej wizualnie i merytorycznie formie, przedstawia najnowsze rozwiązania w zakresie akcesoriów, materiałów i technologii w produkcji mebli, które umożliwią realizację tych specyficznych potrzeb.

Na wymiar​
NA WYMIAR
„ZŁOTA 200 – zestawienie największych producentów mebli w Polsce”
„ZŁOTA 200 – zestawienie największych producentów mebli w Polsce”

ZŁOTA 200 – zestawienie największych producentów mebli w Polsce

Stały i wyczekiwany element wspierający codzienną pracę specjalistów z branży meblarskiej i nie tylko. To wyjątkowy raport przygotowany na podstawie danych z KRS w formie samodzielnej publikacji insertowanej do wydania grudniowego „BIZNES.meble.pl” oraz promowanej na najważniejszych branżowych imprezach targowych (tj. MEBLE POLSKA w Poznaniu, WARSAW HOME & CONTRACT w Nadarzynie itp.) w nakładzie 14.000 szt. Zestawienie porządkuje firmy na podstawie wielkości sprzedaży za rok ubiegły. To zupełnie unikatowa na rynku, niezależna publikacja, zawierająca dane, które są wykorzystywane przez firmy z branży przez cały rok.

Diament Meblarstwa

Diament Meblarstwa to odbywający się od kilkunastu lat konkurs na najlepsze produkty w branży wyposażenia wnętrz. Raz do roku jury złożone specjalistów w dziedzinie designu, produkcji, przedstawicieli handlu, firm atestujących, mediów oraz blogerów wyłania najlepsze w swoich kategoriach produkty. Są one oceniane pod kątem wzornictwa, zgodności z aktualnymi trendami, innowacyjności i zaawansowania technologicznego, ergonomii i funkcjonalności, relacji ceny do jakości oraz ogólnej prezencji. Najlepsze w danej kategorii produkty zostają nagrodzone certyfikatem Diament Meblarstwa.

Diament Meblarstwa
Diament Meblarstwa
Meblarski 1000
Meblarski 1000

Meblarski 1000

Rozbudowane zestawienie w wersji cyfrowej największych producentów mebli w Polsce Zestawienie porządkuje dane 1.000 polskich producentów mebli pod względem wielkości sprzedaży za rok ubiegły, na podstawie sprawozdań finansowych składanych przez firmy do KRS. Zawiera pełne dane finansowe (min. przychody, środki pieniężne i inne aktywa pieniężne, zysk, zobowiązania, wskaźnik płynności itd.) oraz autorskie analizy i opracowania tych danych.

Przewodnik architekta
PRZEWODNIK ARCHITEKTA

PRZEWODNIK ARCHITEKTA

To cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku. Publikacje adresowane są do profesjonalistów zajmujących się projektowaniem wnętrz. Informacje o topowych produktach są im dostarczane w formie elektronicznej poprzez media własne wydawnictwa i portalu oraz kanały social media partnerów.

BIZNES.meble.pl jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Wydawnictw Meblarskich IAFP

Od września 2019 roku miesięcznik BIZNES.meble.pl jest członkiem elitarnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Wydawnictw Meblarskich IAFP (International Alliance of Furnishing Publications). Stowarzyszenie skupia najlepsze czasopisma poświęcone rynkowi meblarskiemu i produkcji mebli. Głównymi celami Stowarzyszenia są konsolidacja wysiłków i zasobów członków w celu promowania rozwoju światowego przemysłu meblarskiego i handlu oraz ułatwienie skutecznego wykonywania zadań przez członków w pracy zawodowej, w celu wzmocnienia ich profesjonalnej reputacji i wiarygodności na poziomie międzynarodowym poprzez wymianę treści redakcyjnych i informacji marketingowych oraz wspólne działania na poszczególnych rynkach, przy wykorzystaniu doświadczenia i wiedzy jego członków.

0

lat w branży

0

artykułów

0 %

ocen pozytywnych

0

użytkowników miesięcznie

Partnerzy