Firmy na targach

Przede wszystkim zaufanie

Ekspozycja Meble Wójcik na targach MOW 2023

Przede wszystkim zaufanie

Firma Meble Wójcik jest zaufanym partnerem na rynku krajowym, ale cieszy się również bardzo dobrą opinią klientów eksportowych. Świadczy o tym wysoka frekwencja odwiedzających na międzynarodowych targach M.O.W. 2023.

Targi M.O.W., które odbyły się w drugiej połowie września w niemieckim Bad Salzuflen, skierowane są do profesjonalistów: europejskich stowarzyszeń zakupowych, sieci handlowych, specjalistów, sprzedawców mebli konwencjonalnych, studiów, sklepów samoobsługowych/dyskontów, firm wysyłkowych, sklepów z artykułami metalowymi i DIY, sprzedawców internetowych. Organizatorzy dopuszczają wyłącznie wystawców, którzy okazują się skutecznymi dostawcami dla handlu.

Ekspozycja Meble Wójcik na targach MOW 2023

Oferta M.O.W. obejmuje szeroki zakres asortymentowy: od mebli do salonów, jadalni i sypialni przez przedpokoje po małe i pojedyncze meble, wyposażenie łazienek itp. Ekspozycja Meble Wójcik doskonale wpisywała się w międzynarodowe premiery. Jak zaznaczyła Ewelina Wójcik, Dyrektor Działu Marketingu Meble Wójcik: Były to dla nas rekordowe targi pod względem ilości modeli, które pokazaliśmy. W sumie 21 nowych kolekcji – w tym kolekcje dzienne i jadalniane, przedpokoje, oraz seria stolików z funkcją. Uwagę przyciągały również detale. Warto było zwrócić uwagę na elementy lakierowane na wysoki połysk, zestawienie dekorów drewnopodobnych z bielą oraz szarością i antracytem.  

Nowa oferta meble Wójcik - lakierowanie frontów na wysoki połysk.

Firma jest bardzo zadowolona z frekwencji odwiedzających. Odwiedzili nas wszyscy klienci niemieckojęzyczni, ale zauważamy, że targi M.O.W. stają się coraz bardziej międzynarodowe, gdyż odwiedzają nas też klienci z innych krajów. Zainteresowanie meblami było duże, wielu kupców widzi w nowościach szansę na ożywienie sprzedażowe. Teraz pracujemy nad jak najszybszym wdrożeniem części nowości oraz dokonanie modyfikacji w pozostałych – powiedziała Ewelina Wójcik.

Ekspozycja Meble Wójcik na targach MOW 2023

CZYTAJ TAKŻE: Meble Wójcik: pozytywne zaskoczenia