Firmy na targach

Imagine… your World

Koncepcja „Imagine... your World” w Atelier Caselli 11-12 w artystycznej dzielnicy Brera.

Imagine… your World

Tegoroczne targi i tydzień designu w Mediolanie przyciągnęły rekordową ilość odwiedzających. Oczywistym jest fakt wielu spotkań również Impres Decor. Impress zaprezentował swoją koncepcję „Imagine… your World” w Atelier Caselli 11-12 w artystycznej dzielnicy Brera. To świat, który staje się wyjątkowym doświadczeniem dzięki sile wyobraźni.

Świat wokół nas kręci się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Zmiany klimatyczne, globalizacja, urbanizacja, cyfryzacja, sztuczna inteligencja. Musimy znaleźć własne, indywidualne stanowisko wobec wielu trendów i zmian. Jakie jest nasze osobiste stanowisko w ważnych kwestiach naszych czasów? I jak sobie z nimi radzimy? Podczas Milan Design Week Impress tworzy przestrzenie, które odwiedzający mogą wypełnić swoimi pomysłami i znaleźć odpowiedzi.

W tych dniach Caselli 11-12 – niegdyś brama miejska, a obecnie galeria współczesnego designu – przekształciła się w instalację, która łączy filozofię projektowania i najnowsze dekory Impress z tym, co nas definiuje: naszą osobowością we wszystkich jej kolorach i kształtach. Budynek był owinięty wstążkami, które symbolizują nasze linie życia – nasze pochodzenie, nasz wpływ na środowisko, pomysły i umiejętności, nasze miejsce na świecie, wewnętrzną równowagę i ostatecznie przyszłość.

Poprzez naszą wystawę „Imagine… your World” zaprosiliśmy odwiedzających do odkrywania niezwykłości pokój po pokoju – mówi Sascha Kostros, Head of Decor Management w Impress. Odwiedzający spacerują wzdłuż linii życia, które czynią nas tym, kim jesteśmy. A siła wyobraźni prowadzi do nowych inspirujących ścieżek.

Impress od lat jest partnerem dla wszystkich, którzy wyrażają swoją indywidualność poprzez projektowanie wnętrz. Designerzy obserwują kultury na całym świecie. Zbierają wrażenia, materiały, kształty i tekstury z globalnej mieszanki stylów – unikalnych, autentycznych i nieskończenie różnorodnych. Wszystko to przenoszą do biur projektowych na całym świecie. Tam kreatywne zespoły opracowują dekory, które łączą się z siłą wyobraźni, tworząc nowoczesne światy życia.

Dzięki „Imagine … your World” Impress tworzy przestrzenie pod nasze indywidualne życzenia i nasze osobiste style. W Caselli 11-12 wykorzystaliśmy siłę wyobraźni do kształtowania naszego świata, poznania siebie i znalezienia naszego stosunku do głównych tematów i trendów naszych czasów.

CZYTAJ TAKŻE: Biznes – sukces – Impress