Newsroom

MEBLE POLSKA 2023: bezpłatny wstęp dla profesjonalistów

Część ekspozycji targów MEBLE POLSKA 2022. Miesięcznik i portal branży meblarskiej BIZNES.meble.pl.

MEBLE POLSKA 2023: bezpłatny wstęp dla profesjonalistów

W dniach 21-24 lutego 2023 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja targów MEBLE POLSKA – największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakie korzyści płyną z wcześniejszej rejestracji?

Trwa rejestracja kupców meblowych z Polski i zagranicy, którzy planują uczestniczyć w przyszłorocznym wydarzeniu. Do udziału w targach zgłosili się już zwiedzający z 60 krajów.

Bezpłatny bilet na targi tylko dla profesjonalistów

Dlaczego warto dokonać rejestracji online już teraz? Rejestrując się wcześniej przez Internet nie tylko unika się kolejek przy wejściu na targi, ale też oszczędza pieniądze. Przedstawiciele branży meblarskiej zarejestrowani online przed rozpoczęciem targów otrzymają bezpłatny bilet wstępu. Po tym terminie koszt biletu dla profesjonalistów wynosić będzie 50 złotych.

W ten sposób chcemy skłonić zwiedzających do wcześniejszego planowania pobytu i rozmów na targach, co pozwala organizatorom i wystawcom lepiej przygotować się do tego wydarzenia – wyjaśnia Józef Szyszka, dyrektor targów MEBLE POLSKA.

Bilet dla profesjonalistów upoważnia do wielokrotnego wstępu na teren targów przez wszystkie dni ich trwania.

Zainteresowanie udziałem w poznańskich kontraktacjach jest ogromne. Już w pierwszych dniach rejestracji bilety na targi odebrali handlowcy z ponad 30 krajów. Do końca listopada w systemie zarejestrowali się zwiedzający z 60 krajów. Oprócz przedstawicieli grup zakupowych i sieci meblowych z Europy czy Ameryki Północnej swój udział potwierdzili już także zwiedzający z tak egzotycznych rynków jak: Algieria, Arabia Saudyjska, Chiny, Ghana, Indie, Izrael, Liban, Mali, Mauritius, Mongolia, Nigeria, Senegal, Togo czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Rejestracja online na Targi MEBLE POLSKA 2023

MEBLE POLSKA 2023 – Największa na świecie prezentacja polskich mebli

Targi MEBLE POLSKA są największą ekspozycją polskiego przemysłu meblarskiego. Stoiska wystawców przyszłorocznej edycji zajmą pięć pawilonów: 3, 3A, 4, 5 i 6.

Swoją ofertę zaprezentują między innymi czołowi polscy producenci mebli. Obok stałych wystawców pojawi się też sporo firm obecnych w Poznaniu po raz pierwszy. Zakres tematyczny targów obejmie produkty ze wszystkich segmentów cenowych: meble tapicerowane, meble skrzyniowe z płyty meblowej oraz z litego drewna, i materace. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się także z ofertą wystawców zagranicznych z Ukrainy, Turcji, Cypru, Danii, Uzbekistanu, Serbii i Niemiec. Jak co roku – w pawilonie 5 A – targom MEBLE POLSKA będą towarzyszyć biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR

Tłumy gości na targach MEBLE POLSKA 2022. Miesięcznik i portal branży meblarskiej BIZNES.meble.pl.
Targi MEBLE POLSKA 2022. Fot. Fotobueno.

Targi MEBLE POLSKA są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli i znajdują się w gronie najważniejszych targów branży meblarskiej na świecie. W ostatniej edycji tego wydarzenia, która odbyła się w maju 2022 roku, wzięło udział ponad 11 tys. osób z 71 krajów. 53% odwiedzających stanowili kupcy mebli z zagranicy. Obok licznej grupy handlowców reprezentujących polskie sklepy meblowe, poznańskie targi odwiedzają przedstawiciele większości dużych europejskich grup zakupowych i sieciowych sklepów meblowych, a także wielu przedstawicieli hurtowni mebli i meblowego e-commerce z innych kontynentów.

Meble Polska – Targi Mebli