Newsroom

Salon BoConcept w Domotece w nowej aranżacji

Salon BoConcept w Domotece po metamorfozie

Salon BoConcept w Domotece w nowej aranżacji

Przestrzeń z czytelnym podziałem na studia, w których urządzono domowe pomieszczenia – salony, jadalnie, sypialnie, a nawet miejsce do wypoczynku na zewnątrz. Tak wygląda nowy salon BoConcept w warszawskiej Domotece, który przeszedł gruntowną metamorfozę.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Duże, komfortowe przestrzenie, wysokiej jakości meble i przyciągające wzrok detale – salon duńskiej marki BoConcept, który mieści się w Domotece, to miejsce dobrze znane miłośnikom skandynawskiego designu. Drewno i kamień idą w parze z betonem i stalą, a całość zgodnie duchem biophilic design ożywiają zielone rośliny.

W ostatnim czasie zlokalizowany w Domotece salon przeszedł gruntowną metamorfozę, a jego przestrzeń zaaranżowano według autorskiej koncepcji Store Ekstraordinær. Stylistycznie nawiązuje ona do produktów marki, wykorzystując najwyższej jakości naturalne materiały – drewno, kamień i ciepłe w odbiorze tkaniny.

Jak w domu

Ponad trzystumetrowa powierzchnia została optycznie podzielona na pomieszczenia. Odwiedzający salon BoConcept goście mogą obejrzeć i wypróbować kompleksowo zaaranżowane przestrzenie salonu, jadalni, sypialni, domowego biura, a nawet ogrodu. Każda z nich została urządzona i wyposażona tak, by niczym nie różnić się od zamieszkałego już wnętrza. Dodatkowo każda z urządzonych przestrzeni odzwierciedla konkretny styl aranżacyjny – nie ma więc tu przypadkowych, nie pasujących do siebie elementów.

Ikony duńskiego designu w BoConcept w Domotece

Goście salonu znajdą w nim zarówno najbardziej charakterystyczne dla duńskiego designu projekty, jak i całkiem nowe kolekcje mebli, oświetlenia, tekstyliów i dekoracji do domu i na zewnątrz. W Domotece można oglądać prace Mortena Georgsena, Karima Rashida, czy też Henrika Pedersena – światowej sławy designerów, którzy tworzą kolekcje dedykowane wyłącznie dla BoConcept. Co więcej, praktycznie wszystkie produkty, w tym meble do przechowywania, łóżka, stoły, krzesła i sofy, można dostosować do indywidualnych potrzeb i ulubionego stylu aranżacyjnego.  Meble można personalizować poprzez wybór rozmiaru, kolorystyki, materiałów oraz wyselekcjonowaną kolekcję ponad 120 tkanin i skór.

Salon BoConcept, teraz w nowej aranżacji, mieści się na pierwszym piętrze Domoteki w Warszawie przy ul. Malborskiej 41.