Newsroom

LIGNA.IN alternatywą dla przemysłu drzewnego

LIGNA

LIGNA.IN alternatywą dla przemysłu drzewnego

Przygotowania do cyfrowego wydarzenia LIGNA.Innovation Network idą pełną parą. Do imprezy pozostały 3 miesiące. Co organizatorzy proponują uczestnikom formatu online?

Dzięki triadzie Expo, Conference i Networking, LIGNA.Innovation Network (LIGNA.IN), która odbędzie się w dniach 27-29 września 2021 roku, zaoferuje międzynarodowej branży obróbki i przetwórstwa drewna alternatywną platformę cyfrową. Trwają intensywne przygotowania do tego nowego cyfrowego wydarzenia. Wystawcy mogą już rejestrować się w sieci i rezerwować swoje cyfrowe pakiety uczestnictwa w LIGNA Shop. Nowa impreza online organizowana jest przez Deutsche Messe w Hanowerze przy wsparciu VDMA Woodworking Machinery.

Co firmy sądzą o LIGNA.Innovation Network?

Organizatorzy przekonują, że LIGNA.Innovation Network otrzymuje pozytywne opinie z branży. Wiele firm cieszy się z nowej platformy, która pomimo ograniczeń z powodu globalnej pandemii COVID-19, daje im możliwość pozostania w kontakcie z rynkiem, zaprezentowania produktów i innowacji oraz uzyskania dostępu do nowych klientów i partnerów.

ZOBACZ TAKŻE: Targi LIGNA w nowym terminie

Dla firmy Homag targi LIGNA są wiodącymi targami w naszej branży, a wydarzenie cyfrowe postrzegamy jako ważny element umożliwiający utrzymanie kontaktu z klientami. Spostrzeżenia wyniesione z tego wydarzenia są również ważną podstawą do zaprojektowania LIGNA`23, dzięki czemu impreza będzie rozwijana w przyszłości – tak dr Markus Vöge, Executive Vice President Global Sales & Service w firmie Homag komentuje udział przedsiębiorstwa w formacie online.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy wrócą targi i na jakich warunkach?

Dla Olivera Kunzweilera, Director Central Marketing w firmie Michael Weinig, LIGNA.Innovation Network to substytut odwołanych targów: Weinig od dziesięcioleci jest zaangażowanym wystawcą targów LIGNA. W tym roku kontynuujemy to partnerstwo i wspieramy LIGNA.Innovation Network. Nawet jeśli nie ma dla nas alternatywy dla osobistego kontaktu na targach, ta nowa, cyfrowa platforma jest dobrym sposobem na pozostanie w kontakcie z klientami i partnerami na całym świecie oraz ważnym formatem dostępu do nowych kontaktów.

Jakie są cyfrowe możliwości uczestnictwa?

Cyfrowe pakiety uczestnictwa oferują wystawcom międzynarodowy zasięg, nowe możliwości interakcji z uczestnikami online i nowe formaty generowania leadów. Wystawcy mogą wybrać pakiet w formatach S, M, L i XL z różnymi usługami. W zależności od zakresu zarezerwowanego pakietu obejmują one m.in. streaming wystawcy, filmy w bibliotece mediów produktowych, udział w spotkaniach biznesowych, prezentacje firm i produktów z różnymi funkcjami dialogowymi, a także generowanie nowych kontaktów biznesowych na podstawie interakcji cyfrowych odwiedzających targi z cyfrową ofertą wystawców (Added Qualified Leads).