Design

Zaproszenie na Wieczór z Architekturą

2139166918

Zaproszenie na Wieczór z Architekturą

Po długiej przerwie Virtus Studio wraca do organizacji konferencji stacjonarnych. Wieczór z Architekturą już 18 czerwca o godz. 18.00 w hotelu The Bridge we Wrocławiu.

Virtus Studio wraz z marką Scalamid organizują Wieczór z Architekturą i dyskusję o współczesnej architekturze. Spotkanie odbędzie się w hotelu The Bridge Wroclaw – MGallery, w którym historia łączy się ze współczesnością dzięki unikatowemu wzornictwu współgrającemu z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury.

Tematem przewodnim konferencji Wieczór z Architekturą będą ograniczenia w projektowaniu oraz sposoby ich pokonywania.

Scalamid to nowa marka firmy Pozbruk przedsiębiorstwa z 35-letnim doświadczeniem w produkcji prefabrykatów betonowych. Scalamid to materiał, który pozwala architektom wykazać się kreatywnością i przenieść nawet najbardziej niesamowite wyobrażenia na fasadę budynku. Możliwość wykonania dowolnej grafiki bezpośrednio na giętkiej, wielkogabarytowej płycie pozwala na eksponowanie produktu i realizację śmiałych architektonicznych wizji bez limitów i ograniczeń.

Gościem specjalnym Wieczoru z Architekturą będzie Dorota Szlachcic z pracowni ArC2 Fabryka Projektowa, która jest współautorką ponad 30 realizacji zespołów mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął miesięcznik BIZNES.meble.pl.