Design

Biżuteria dla domu i dla oka

Najnowsza kolekcja H&M HOME to rezultat współpracy z marką biżuteryjną uncommon matters. Miesięcznik i portal BIZNES.meble.pl.

Biżuteria dla domu i dla oka

H&M HOME prezentuje efekty kreatywnej współpracy z berlińską marką biżuteryjną uncommon matters.

Przyciągająca wzrok obszerna kolekcja graficznych przedmiotów do dekoracji wnętrz obejmuje produkty przypominające biżuterię dla domu. Wśród nich znajdują się pudełka na biżuterię, wazony, tace, stojaki, świece i świeczniki w wyrazistej bieli, głębokiej żółci, pudrowym różu i czerwieni w połączeniu ze srebrnym i złotym metalem – kolorami i materiałami, które symbolizują bogaty sezon świąteczny.

Łącząc śmiały, rzeźbiarski język projektowania uncommon matters z wizją projektową H&M HOME, kolekcja jest inspirowana cennym, intymnym i osobistym charakterem biżuterii oraz jej miejscem w naszym życiu. Przekraczając granice tego uczucia na różnych nośnikach, te misternie wykonane produkty są doskonałym prezentem dla bliskich lub dla siebie w nadchodzącym sezonie świątecznym. Ujmując ideę oddania w tym czasie, uncommon matters zawiera zazębiające się elementy projektu, aby przywołać miłość, przyjaźń i fizyczne gesty wspólnoty.

Amélie Riech, założycielka i projektantka marki uncommon matters i jej najnowsza kolekcja we współpracy z H&M HOME. Miesięcznik i portal BIZNES.meble.pl.
Amélie Riech, założycielka i projektantka uncommon matters.

Marka uncommon matters to przede wszystkim architektura przeznaczona do noszenia, z wdziękiem zdobiąca krzywe ciała w odważnych, kobiecych kształtach. Twórcze partnerstwo z H&M HOME dało wspaniałą okazję do rozszerzenia tej filozofii również na wnętrza. Efektem końcowym jest prawdziwa biżuteria dla Twojego domu – mówi Amélie Riech, założycielka i projektantka uncommon matters.

Wszystkie elementy kolekcji zostały stworzone z myślą o podniesieniu wartości domu. To rzeźbiarskie obiekty, które pełnią funkcję podobną do biżuterii. Elementy takie jak dwie skrzynie i stojak na biżuterię zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu kolczykom, pierścionkom, naszyjnikom i bransoletkom pięknego i przytulnego miejsca, w którym będą mogły spocząć, gdy nie będą noszone.

W H&M HOME lubimy odkrywać nowe kreatywne kooperacje i pomyśleliśmy, że to ekscytujące, aby przyjrzeć się połączeniu między wnętrzem a projektowaniem biżuterii. Znaleźliśmy idealnego partnera w niecodziennych sprawach, z ich odważną estetyką i architektonicznym podejściem do projektowania biżuterii. Współpraca ta prezentuje eleganckie elementy wyposażenia wnętrz i przypomina nam o pięknie w przedmiotach codziennego użytku, zwracając uwagę na rzemiosło i jakość – po prostu klejnoty dla Twojego domu. Mamy nadzieję, że nasi klienci będą zadowoleni z tego, jak ta kolekcja wzbogaci ich domy w czasie Świąt Bożego Narodzenia – mówi Evelina Kravaev-Söderberg, Head of Design & Creative w H&M HOME.

Marka uncommon matters powstała jako platforma dla osobistych artystycznych przedsięwzięć projektantki Amélie Riech i stanowi przykład najwyższego poziomu rzemiosła.

Kolekcja uncommon matters x H&M HOME jest dostępna w wybranych sklepach oraz online od 1 grudnia 2022 roku.