Branża

W oczekiwaniu na targi

Bernd Schäfermeier, dyrektor zarządzający targów M.O.W.

W oczekiwaniu na targi

Bernd Schäfermeier, dyrektor zarządzający M.O.W., o planach organizatorów na najbliższą, wrześniową edycję targów.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Europejskie targi, takie jak M.O.W., mogą funkcjonować zgodnie z odpowiednimi wymaganiami i przy odpowiednich koncepcjach bezpieczeństwa i ochrony. Ku wielkiej przyjemności wszystkich zaangażowanych stron.

Jako organizator targów handlowych muszę przede wszystkim polegać na własnych zasobach. Pomoc niemieckiego rządu federalnego nie wystarczy, jeśli jarmarki nie są dozwolone przez rok. Liczymy na drugie półrocze i odpowiednio zaplanujemy nasze wydarzenia. Jednak plany te trzeba będzie sporządzić z dużym wyprzedzeniem. Wsparcie ze strony branży jest bardzo pozytywne!

ZOBACZ TAKŻE: Targi w 2021 r. – co, gdzie, kiedy?

W tym roku planujemy nasze targi na 19-23 września. Chcemy zorganizować wystawę i pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie to zrobić. Chcielibyśmy zjednoczyć sektor i nie możemy się doczekać prawdziwych spotkań, wymiany, interakcji i tworzenia sieci. Krótko mówiąc, fizycznej imprezy targowej.

ZOBACZ TAKŻE: M.O.W.: skupiamy się na przyszłości

Rok 2021 będzie świetny dla wszystkich uczestników: targi są ważne dla biznesu, szczególnie jeśli chodzi o nowe meble, pomysły i koncepcje marketingowe. Niezbędne dla wymiany handlowej i elementarne dla spójności tego sektora.

Więcej w miesięczniku BIZNES.meble.pl, nr 5/2021