Podziel się:

Trendy i inspiracje wnętrzarskie 2022/23 - TRENDBOOK by Gamet

01-08-2022
Do schowka
Jak zaaranżować wnętrza, które będą stylistycznie nawiązywać do najbardziej aktualnych trendów, a przy tym stworzą spójną przestrzeń, którą intuicyjnie polubimy? Wnętrze domu wpływa na komfort i samopoczucie mieszkańców, warto je umiejętnie skomponować z dbałością o szczegóły. Mamy kilka ciekawych spostrzeżeń, którymi chcemy się podzielić w aranżacjach zebranych w naszej najnowszej publikacji jaką jest TRENDBOOK 2022/23. Prezentuje on wiele inspirujących rozwiązań wnętrzarskich dostosowanych do różnych gustów, warunków oraz stylów życia.

 

Dla osób ceniących eleganckie i pełne dobrego smaku wnętrza ciekawą propozycją jest stylistyka w duchu PARISIAN MODERN. Styl ten jest synonimem luksusu, gdzie naturalne drewno współgra z marmurem i miękkimi tkaninami. Wyróżnia go charakterystyczna sztukateria ścienna połączona ze stylowymi złotymi lub srebrnymi dodatkami.

 

Foto GAMET: Styl PARISIAN MODERN w TrendBook 2022/23

 

 

Jubileuszowa 60-ta edycja targów Salone del Mobile 2022 w Mediolanie potwierdziła, że elitarny niegdyś styl Art Déco przeżywa prawdziwe odrodzenie. Według nas jego współczesną interpretacją jest styl MODERN ART DÉCO. Cechuje go niezwykła łagodność, świetlistość i przyjemne pastelowe kolory z pogranicza beżu, szarości i różu, które często przełamane są złotymi i miedzianymi dodatkami. Geometryczne kształty porządkują wnętrza pełne eleganckich  detali.

 

Foto GAMET: Styl MODERN ART DÉCO w TrendBook 2022/23

 

 

Osoby lubiące tradycyjne wnętrza nawiązującego do rustykalnego klimatu z pewnością odnajdą się w stylu CLASSIC. Dominują tutaj ciepłe kolory drewna, przełamane biele i ciepłe szarości oraz miękkie tkaniny z roślinnymi motywami. Ważne są dodatki z naturalnych materiałów: drewna, porcelany, ceramiki czy też wikliny. Razem to wszystko tworzy niezwykle przytulną i przyjazną atmosferę wnętrza.