Design

PRZEWODNIK ARCHITEKTA po modnej łazience

2135384175

PRZEWODNIK ARCHITEKTA po modnej łazience

Najnowsze trendy, prezentacje produktowe oraz dostęp online do katalogów firm – to wszystko oferuje PRZEWODNIK ARCHITEKTA: łazienka na czasie.

Przestrzeń snu, organizacja pracy i strefa dzienna – to tematy, którym do tej pory poświęcone były przewodniki Wydawnictwa meble.pl. Najnowszą publikacją, która właśnie pojawiła się na rynku jest PRZEWODNIK ARCHITEKTA: łazienka na czasie. To e-wydanie specjalne miesięcznika BIZNES.meble.pl, które powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone przestrzeni łazienki.

Jak zaaranżować łazienkę według PRZEWODNIKA ARCHITEKTA: łazienka na czasie?

Ten kompleksowy informator o wnętrzach powstał z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. 

Jeśli jesteś architektem, projektantem wnętrz, dekoratorem, stylistą wnętrz lub home stagerem to w publikacji znajdziesz m.in.:

 • propozycje mebli przeznaczonych do przestrzeni łazienkowej;
 • akcesoria do mebli łazienkowych;
 • wyposażenie łazienki;
 • materiały do wnętrz o podwyższonej wilgotności.

PRZEWODNIK ARCHITEKTA dostarcza odpowiedzi na pytania o:

 • najnowsze tendencje w aranżacji łazienki;
 • właściwości produktów.

Dowiesz się również: 

 • jak otrzymać dostęp do katalogów produktowych firm;  
 • jak przenieść się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i usprawni pracę nad realizacjami.

Meble i wyposażenie łazienki z PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA:

 1. prześledzisz najnowsze trendy w przestrzeni łazienkowej;
 2. poznasz wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować łazienkę;  
 3. otrzymasz dostęp do katalogów z ofertą firm;  
 4. automatycznie przeniesiesz się na strony producentów i dystrybutorów, co znacznie przyśpieszy pracę.

Łazienka XXI wieku

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. E-wydanie PRZEWODNIK ARCHITEKTA: łazienka na czasie dostarcza precyzyjnych informacji o aktualnej ofercie produktowej. Forma elektroniczna zapewnia stały dostęp do wiedzy, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

Zaaranżuj mieszkanie lub dom z PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA:

 1. Pierwsza z cyklu publikacji online PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu obejmowała m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. 
 2. PRZEWODNIK ARCHITEKTA: organizacja pracy prezentował meble biurowe, akcesoria i materiały pozwalające na zbudowanie bezpiecznej, ergonomicznej, zdrowej  przestrzeni pracy, zarówno w biurze, jak też w domu.
 3. Trzecie wydanie: PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna dostarczało pomysłów i precyzyjnych informacji o meblach do pokoju dziennego/salonu, komponentach i akcesoriach do mebli: oświetleniu meblowym czy tkaninach.
 4. Czwarta publikacja z serii: PRZEWODNIK ARCHITEKTA po przestrzeni łazienki przynosi najnowsze propozycje w segmencie mebli łazienkowych, akcesoriów do mebli łazienkowych, wyposażenia łazienki oraz materiałów do wnętrz o podwyższonej wilgotności.

Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?

Sięgnij po najnowsze wydanie: PRZEWODNIK ARCHITEKTA: łazienka na czasie.