Design

O oryginalnych rozwiązaniach w projektach domów

663856046

O oryginalnych rozwiązaniach w projektach domów

Virtus Studio zaprasza na nowy cykl webinariów architektonicznych „Unikatowe Projekty Domów”. Pierwszy z nich odbędzie się w najbliższy czwartek 13 maja o 11.00.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Niekonwencjonalne podejście i prekursorskie rozwiązania w projektach domów jednorodzinnych to temat spotkania, którego organizatorem jest Virtus Studio.

Już w najbliższy czwartek o niekonwencjonalnym podejściu i oryginalnych rozwiązaniach stosowanych w projektach domów opowie Marcin Tomaszewski z pracowni REFORM Architekt, której projekty wyróżniają się nietuzinkowym stylem i ciekawymi formami.

REFORM Architekt to pracownia architektoniczna, założona w 2010 roku przez architekta i dyrektora kreatywnego Marcina Tomaszewskiego.

Do dzisiaj biuro zrealizowało ponad setkę projektów, zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Biuro projektowe specjalizuje się w projektowaniu budynków prywatnych, takich jak domy. Ponadto stanowi silne wsparcie projektowe dla inwestycji komercyjnych. Obecnie zespół tworzy dwunastu specjalistów z zakresu projektowania budynków oraz wnętrz.

REFORM Architekt jest laureatem wielu prestiżowych konkursów m.in. European Property Awards Architecture,Iconic Award. Projekt „RE: LAKESIDE HOUSE” został uznany za najlepiej zaprojektowany dom w 2020-2021 roku przez jury European Property Awards Architecture.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jedyny warunek uczestnictwa to REJESTRACJA.