Design

Butikowe studio treningu projektu Madama

Butikowe studio treningowe Palm Studio, projekt Madama.

Butikowe studio treningu projektu Madama

Palm Studio to miejsce, które zaprasza do odkrywania nowych aspektów własnego ciała i umysłu. Projekt pracowni Madama uwzględnił holistyczne podejście do zdrowia i dobrej kondycji.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Znajdujące się na warszawskim Mokotowie butikowe studio treningowe, oferuje różnorodne zajęcia pilates. Prowadzą je m.in. członkowie Healthy Team by Anna Lewandowska. Poza doskonale skrojoną ofertą zajęć, sukces zawdzięcza także swobodnej atmosferze, sprzyjającej regeneracji i samorozwojowi. Projekt wnętrz powierzono pracowni Madama, która zainspirowana pasjami podróżniczymi właścicieli studia oraz stylem obserwowanym w meksykańskim Tulum, stworzyła tu organiczną, sprzyjająca sesjom treningowym przestrzeń.

Maksymalny komfort i spokój, czyli butikowe studio treningowe

Realizacje Madama nikogo nie pozostawiają obojętnym. Tym razem pracownia przenosi nas w egzotyczną podróż ku zdrowiu, zanurzoną w klimacie spokoju i elegancji. Korzystający z usług studia, od razu po wejściu do recepcji przenoszą się ku zmysłowym krajobrazom rustykalnego Meksyku i egzotycznej pustyni.

Butikowe studio treningowe Palm Studio, projekt Madama.
Butikowe studio treningowe Palm Studio, projekt Madama. Fot. Yassen Hristov.

Starannie dobrane detale tworzą w Palm Studio atmosferę, która wspiera praktykę Pilates, płynnie łącząc ruch i relaks. Pilates to w końcu nie tylko trening fizyczny, ale także forma pracy nad umysłem. Skupienie na kontroli oddechu i precyzyjna praca z ciałem przynoszą wymierne korzyści dla naszego zdrowia psychicznego.

Kluczem do osiągnięcia równowagi pomiędzy przewiewnymi i ziemistymi elementami wystroju, a sportową, nowoczesną salą z reformerami, jest połączenie eleganckich linii z naturalnymi teksturami, kolorami i materiałami. Kombinacja obłych i falistych linii sof, stolików i luster, które naśladują naturalne formy, sprawia, że wnętrze nabiera organicznego looku.

Przestrzeń emanuje przytulnością poprzez zastosowanie ciepłych, delikatnych odcieni piaskowego beżu, płynnie przechodzących w głębokie brązy. Odcienie ziemi zaskakująco harmonizują z zielonymi akcentami, reprezentowanymi przez eleganckie kaktusy i majestatyczne palmy. Te starannie dobrane elementy nie tylko nawiązują do nazwy studia. Stanowią także organiczną ozdobę, wprowadzającą do wnętrza dynamizm i odświeżającą energię ćwiczeń w otoczeniu egzotycznej roślinności.

Lampy niczym dzieła sztuki

150-metrowa przestrzeń składa się z recepcji z poczekalnią, przebieralni, łazienek i sali do treningu. Współgrające z charakterem Palm Studio innowacyjne lampy, zaproponowane przez Madama, to prawdziwe dzieła sztuki. Przywołują na myśl misternie wykonane organiczne formy, ale wprowadzają do wnętrza studia nowoczesną estetykę i funkcjonalność. Ich unikalny design komplementuje przestrzeń i tworzy fascynujące instalacje świetlne, inspirujące do treningów zarówno w godzinach porannych, jak i podczas zachodu słońca.

Butikowe studio treningowe Palm Studio, projekt Madama.
Butikowe studio treningowe Palm Studio, projekt Madama. Fot. Yassen Hristov.

Zależało mi na wykreowaniu miejsca, które będzie podążać za oczekiwaniami wyjątkowej klienteli Palm Studio. Postanowiłam stworzyć tu inspirującą przestrzeń, w której wakacyjny klimat oraz zadbanie o własny dobrostan fizyczny i psychiczny będą iść w parze. Dzięki przemyślanym elementom wystroju, Palm Studio inspiruje do odkrywania równowagi pomiędzy siłą a spokojem. Wnętrza nie tylko pomagają w zadbaniu o kondycję fizyczną, ale przede wszystkim otaczają klientów atmosferą błogiego wypoczynku – mówi Agata Frątczak z Madama.

Palm Studio oferuje pełną gamę nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości treningów, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów na reformerach, czy zajęć Refomen, przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn. Klienci mają również możliwość korzystania z prywatnych sesji z indywidualnie dostosowanym planem treningowym.