Branża

Showroom Puszman – nowe miejsce na wnętrzarskiej mapie Wrocławia

Showroom Puszman we Wrocławiu.

Showroom Puszman – nowe miejsce na wnętrzarskiej mapie Wrocławia

W połowie czerwca, w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu, został otwarty Showroom marki Puszman. To wyjątkowe miejsce z pewnością przypadnie do gustu klientom, którzy cenią sobie wyjątkowy design i wysoką jakość mebli.

Puszman to firma rodzinna, polska marka projektująca i produkująca meble wypoczynkowe. Od 1955 roku inspiruje do funkcjonalnego urządzania domowej przestrzeni. Meble marki Puszman są wygodne, funkcjonalne, o ciekawym wzornictwie i doskonałej jakości – są gwarancją wyjątkowego komfortu.

Nowy Showroom Puszman we Wrocławiu.

Powstanie własnego salonu stanowi pierwszy krok otwierający nowy kanał dystrybucji kierujący naszą ofertę bezpośrednio do klienta detalicznego. Dotychczas firma rozwijała sprzedaż wyłącznie w formule B2B – opowiada Prezes Firmy Magdalena Puszman-Kornak.

Showroom Puszman we Wrocławiu - dużo ludzi.

Nasza obecna oferta jest zupełnie inna od poprzednich. W projektowaniu mebli weszliśmy na nowy, wyższy poziom. Jedna zmiana pociąga drugą, dlatego stwierdziliśmy, że nowe kolekcje wymagają innego, bardziej indywidualnego podejścia do klienta. Nasza oferta adresowana jest właśnie do wymagającego odbiorcy, więc produkt firmy Puszman musi być odpowiednio zaprezentowany. Chcemy, aby w naszym salonie klient miał szansę w spokoju, przy kawie zastanowić się jakich mebli szuka, czego od nich oczekuje. Sofy czy kanapy nie kupuje się co roku, a są to meble, które w znacznym stopniu determinują design wnętrza. Showroom powstał, aby sprzedawca miał czas dla klienta i mógł zaprezentować mu wszystkie detale. Aby potrafił opowiedzieć o technologii wykonania mebli. Aby mógł odpowiedzieć na wszelkie pytania, pomógł w wyborze mebla, tkaniny, koloru, funkcjonalności. Klienci są dziś bardzo wymagający i chcą mieć nietuzinkowe, spersonalizowane meble i możliwość doboru odpowiednich wariantów ustawienia. I my chcemy sprostać temu wyzwaniu. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych mebli dla wyjątkowych ludzi – podkreśla Magdalena Puszman-Kornak.

Showroom Puszman we Wrocławiu.

Puszman inspiruje

We wrocławskim Showroomie Klienci mogą zainspirować się przygotowanymi aranżacjami, poznać tkaniny i ich właściwości, wygodnie usiąść na wybranym meblu, poczuć jego komfort. Marka oferuje również szeroką ofertę stolików, lamp i dekoracji do salonu. Sprzedawcy oraz ekspert w dekorowaniu wnętrz zawsze fachowo doradzą w wyborze wymarzonego mebla i pomogą Klientom w stworzeniu komfortowej przestrzeni jego domu.

W Showroomie nie tylko będą prezentowane topowe produkty marki, lecz będzie on również miejscem spotkań i pracy dla projektantów, architektów i partnerów biznesowych.

Marka Puszman zaprasza do odwiedzenia Showroomu!

Showroom Puszman we Wrocławiu - bordowy narożnik

ZOBACZ TAKŻE: Rzemieślnicza tradycja i technologiczna nowoczesność – wywiad z Magdalena Puszman-Kornak, prezes marki Puszman.