Podziel się:

Automatyzacja, dystrybucja, logistyka – bezpłatna konferencja Comarch dla firm produkcyjnych

21-04-2022
Do schowka
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak przy użyciu nowoczesnych technologii usprawnić procesy produkcyjne w firmie, a niektóre nawet zautomatyzować, to cykl bezpłatnych spotkań w ramach konferencji Produkcja w dobrych rękach 2022 będzie do tego idealną okazją.

Podczas wystąpień zostaną omówione takie zagadnienia jak wykorzystanie systemu ERP do zarządzania firmą produkcyjną, optymalizacja procesów magazynowych, czy też utrzymanie ruchu z wykorzystaniem mechanizmów robotyzacji oraz Internetu Rzeczy. W agendzie znajdują się również wykłady o zarządzaniu dokumentacją, przygotowywaniu raportów analitycznych oraz wystąpienia praktyków, czyli prezentacje zrealizowanych wdrożeń systemów klasy ERP.

 

Spotkania odbędą się w drugiej połowie maja w pięciu miastach w Polsce: Kraków (18.05), Katowice (19.05), Warszawa (24.05), Poznań (25.05), Wrocław (26.05).Udział w konferencji jest bezpłatny.Wystarczy wejść na stronę Konferencja Produkcja w dobrych rękach i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Konferencja skierowana jest do osób zarządzających, właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych, którzy chcą się dowiedzieć, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie przy użyciu systemu ERP.

 

Spotkanie będą okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z osobami z innych przedsiębiorstw.

 

Pełna agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://events.comarch.com/erp/produkcja-2022/.

 

Materiał Partnera Zewnętrznego. 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!