Webinary

Webinar „Architektura & design hoteli”

478204214

Webinar „Architektura & design hoteli”

10 września o godzinie 11.00 Virtus Studio zaprasza na webinar podczas którego o projektach hotelarskich opowie prof. ASP Jan Sikora z Sikora Wnętrza Architektura.

Reklama
Lectra banner śródtekstowy 7500x100 16.02.-15.03.2024

W związku z obecną sytuacją Virtus Studio zdecydowało o kontynuowaniu organizacji wydarzeń online. Po przerwie wakacyjnej wraca z nowym cyklem spotkań. Będzie to 13 odcinek webinaru, skierowany do architektów zainteresowanych budową i wyposażeniem wnętrz hoteli.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele firm, które dostarczają rozwiązań do budowy i wyposażenia obiektów hotelarskich.

Nie zabraknie gościa specjalnego – jednego z najlepszych polskich architektów, którego architektoniczny dorobek doceniany jest w kraju i za granicą, o czym świadczą liczne nagrody. O projektach hotelarskich w czterech miastach opowie prof. ASP Jan Sikora. Uczestnicy przeniosą się do Islandii, gdzie architekt przedstawi niezwykłą koncepcję hotelu „Dogun – guest house”, w którym tradycyjny, występującego w Islandii, dom styka się z nowoczesną architekturą. 

Reklama
Banne 300x250 px Furniture Romania ZHali Imre

Wydarzenie skierowane jest do architektów, projektantów, designerów, menedżerów i właścicieli hoteli. Udział bezpłatny.