Newsroom

Jesienne inspiracje w podrzeszowskiej Jasionce

297335205

Jesienne inspiracje w podrzeszowskiej Jasionce

Urządzasz mieszkanie lub ogród? Odwiedź Targi HOME DESIGN, Targi GARDEN EXPO oraz Podkarpacką Giełdę Domów i Mieszkań już 12-13 września w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

HOME & GARDEN to synonim bogatej ekspozycji wystawienniczej. Przeszło stu wystawców zaprezentuje szeroki i różnorodny asortyment produktów wnętrzarskich i ogrodniczych. 12-13 września br. w podrzeszowskiej Jasionce, w najnowocześniejszym na Podkarpaciu obiekcie wystawienniczym, każdy uczestnik targów będzie mógł zobaczyć oraz zakupić rzeczy przydatne do ogrodu czy wnętrza. Wystawcy pokażą szeroki asortyment produktów wnętrzarskich i ogrodowych, oryginalnych odmian roślin i środków ochrony. Zaprezentowana zostanie również szeroka oferta podkarpackich inwestycji mieszkaniowych i mieszkań z rynku wtórnego.

Odwiedzający targi GARDEN EXPO i HOME DESIGN będą mieli okazję, by zapoznać się z wyzwaniami, rozwiązaniami i problemami, z jakimi spotykają się architekci, projektując wnętrze czy ogród. 12-13 września odbędzie się również konferencja ogrodnicza Krajobraz i ogród, konferencja Home Design Wystrój i Aranżacja Wnętrz oraz konferencja online Aranżacja Domu i Ogrodu. Zaproszeni prelegenci tacy jak Monika Mroczkowska – Białasik, Jolanta Furman, Katarzyna Tworek, Wojciech Domański, Piotr Patoczka, Anna Sołtysik czy Anna Baran, omówią i podzielą się wiedzą z zakresu ogrodnictwa, pszczelarstwa, architektury krajobrazu, pielęgnacji i ochrony roślin oraz aranżacji wnętrz.