Kursy

BIZNES.meble.pl – platforma edukacyjna branży meblarskiej

protal-bm

BIZNES.meble.pl – platforma edukacyjna branży meblarskiej

Uruchomienie sekcji edukacyjnej w portalu BIZNES.meble.pl to dla nas, zespołu redakcyjnego, przełomowy moment. Dostarczanie naszym czytelnikom branżowej, specjalistycznej wiedzy od zawsze było jedną z głównych misji naszego działania. Teraz jednak, dzięki nowym narzędziom, oddajemy w Państwa ręce pierwszą w Polsce platformę edukacyjną skierowaną do szeroko pojętej branży meblarskiej.

Podobnie jak stara wersja serwisu www, nowa platforma wciąż będzie miejscem zbierającym informacje o dostępnych na rynku szkoleniach, konferencjach, webinarach i publikacjach edukacyjnych. Nowością są dostępne na BIZNES.meble.pl multimedialne kursy, których program został opracowany specjalnie z myślą o pracownikach firm związanych z produkcją, sprzedażą i projektowaniem mebli oraz akcesoriów meblowych.

ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU, NIE PRZEGAP PREMIERY NOWYCH SZKOLEŃ I PODCASTÓW

Słownik pojęć, szkolenia video i podcasty dla branży meblarskiej

Naszą pracę nad programem edukacyjnym zaczęliśmy od usystematyzowania branżowych pojęć. Tak powstał Słownik meblarski – sekcja, w której odszukać można definicje, ciekawostki i informacje techniczne związane z meblami, akcesoriami, technologiami i firmami z branży. Może być narzędziem do szkolenia i on-boardingu nowych pracowników i punktem wyjściowym dla każdego, kto chce swoją wiedzę o świecie mebli sprawdzić lub uporządkować.

Każdy czytelnik portalu może bezpłatnie założyć konto edukacyjne i otrzymać dzięki temu dostęp do multimedialnych kursów online. Nasi trenerzy doradzają w nich jak wzmacniać biznes związany z meblami. Szkolenia online dotyczyć będą m.in. strategii marketingowej, budowy międzynarodowej marki, cyfrowej transformacji, e-commerce, najnowszych technologii produkcyjnych i materiałów czy budowania przewag konkurencyjnych. Aktualna oferta już opublikowanych szkoleń video dostępna jest na stronie Kursy.

Edukacja na BIZNES.meble.pl przyjęła też formę rozmów ze specjalistami, które udostępniamy w formie pierwszego w Polsce edukacyjnego podcastu dla branży meblarskiej dostępnego bezpośrednio na naszej platformie, na naszym kanale YouTube oraz na Spotify. Pierwszy sezon podcastu rozpoczęliśmy od rozmów o budowie zespołu e-commerce w firmie sprzedającej meble oraz o Internecie Rzeczy jako koncepcie rozwoju i strategii marketingowej firm meblarskich.

Program nadchodzących szkoleń, webinarów, kursów i podcastów tworzymy w oparciu o Wasze potrzeby, drodzy Czytelnicy. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub poprzez nasze platformy społecznościowe – chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów i sugestii dotyczących tematyki lub zapraszanych specjalistów.