Branża

W stronę rozwoju

Sevroll-System - stoisko na targach Interzum 2023 - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

W stronę rozwoju

Każda z osób odwiedzających stoisko Sevroll-System na targach Interzum mogła poczuć kreatywny impuls służący dalszemu rozwojowi.

Na targach Interzum 2023 firma Sevroll-System skupiła się przede wszystkim na prezentacji nowości. Alina Tomaszewska, dyrektor handlowy Sevroll-System zaznaczyła: Chcemy pokazać, że nasza oferta intensywnie się rozwija. Dzięki temu odbiorcy mogą pozyskać nowych klientów i wchodzić na nowe rynki czy też w nowe segmenty. Mamy produkty dobrej jakości i w dobrych cenach. Chcemy też oferować produkty wysokiej jakości dla klientów, którzy są w stanie zapłacić za najwyższą kulturę pracy produktu oraz innowacyjne rozwiązania. Staramy się budować ofertę tak, żeby dla każdego z klientów mieć właściwe rozwiązanie.

Sevroll-System - stoisko na targach Interzum 2023 - zawiasy niewidoczne do ramek aluminiowych i drzwi drewnianych - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl
Zawiasy niewidoczne do ramek aluminiowych i drzwi drewnianych

Na targach zaprezentowano aż 18 nowości. Klienci znajdą atrakcyjne rozwiązania w dwóch grupach produktowych. Pierwsza grupa produktów, systematycznie i aktywnie rozwijana od ponad 25 lat, to systemy do drzwi przesuwanych, składanych i rozwieranych. Jeżeli chodzi o szeroko rozumianą szafę albo garderobę to pokazujemy rozwiązania, które ułatwiają  klientowi życie – zaznaczyła Alina Tomaszewska. Zwiedzającym podobały się rozwiązania funkcjonalne, jak też szuflady i pantograf elektryczny Platinium. Hitem okazał się obrotowy stojak na buty Royal. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również projekt prestiżowy, obejmujący pełną grupę produktów – Sevroll Platinium. Adresowany jest do klientów, którzy wymagają wyższej jakości i atrakcyjnych rozwiązań. Flagowym produktem jest ekskluzywna szuflada  Platinium 3D Slim, która ma szklane i podświetlane boki. Świetnie sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale też w garderobie, szafie, meblach łazienkowych i w salonie. Szuflada Sevroll Platinium może być wsparta Sevroll Drive, czyli mechanizmem elektrycznego otwierania. Spośród rozwiązań zaprezentowanych w Kolonii, zwiedzającym szczególnie podobały się również: mechanizm otwierający PUSH&SOFT, ultra cienki bok szuflady XS-Slim oraz niewidoczne zawiasy dedykowane do profili ramkowych czy też do drzwi drewnianych, gdzie ważna jest estetyka detali. Uwagę zwracała również garderoba Royal doposażona w nowe rozwiązania, a także Secret Door – drzwi przejściowe, w których nie widać żadnego elementu systemu ani mocowania.

Ekspozycję Sevroll-System odwiedziło wielu gości zarówno z Europy, jak też z całego świata. Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami firma zaprasza do Centrum Kompetencji w salonie firmowym w Warszawie. Na powierzchni 1.200 m2 ekspozycji wystawienniczej odbywają się regularne spotkania z klientami i szkolenia.

www.sevroll.pl

ZOBACZ TAKŻE: Targi interzum 2023 – fotorelacja