Branża

Rockowa aukcja charytatywna

Kanapa Rodeo z podpisami największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Rockowa aukcja charytatywna

Kanapę „Rodeo”, ze Studia Ż Męskiego Grania 2020, z podpisami Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow, Igora Walaszka, Błażeja Króla, przekazano Fundacji Autyzm Up.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

O Fundacji Autyzm Up usłyszeliśmy dzięki HOT16challenge2 w wykonaniu Szymka, jej podopiecznego. Chłopak zrobił to genialnie. Szczerze. Na wysokim poziomie muzycznym – mówi Joanna Markus, właścicielka BM Housing, wyłącznego dystrybutora marki Be Pure w Polsce. – Zresztą zachwycił nie tylko nas wszystkich w firmie, ale ponad 100 tys. ludzi w Polsce, wraz z czołowymi gwiazdami polskiej muzyki współczesnej. Dlatego gdy okazało się, że nasza kultowa sofa Rodeo” będzie stanowić część scenografii Studia Ż Męskiego Grania, wpadliśmy na pomysł, żeby artyści, występujący w tym programie, złożyli na niej autografy. Potem skontaktowaliśmy się z Fundacją z propozycją przekazania sofy na licytację charytatywną.

Aukcja dla Fundacji Autyzm Up, kanapy „Rodeo” z BM Housing z podpisami gwiazd rozpocznie się 9 sierpnia br. i będzie prowadzona na portalu Allegro Charytatywni.