Branża

Piąta edycja wewnętrznych targów Polipol International Polen

Polipol-International-Polen-targi-wewnetrzne-1-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Piąta edycja wewnętrznych targów Polipol International Polen

Pod koniec kwietnia br. odbyła się piąta edycja wewnętrznych targów Polipol International Polen. Prezentacja, jak co roku, odbyła się w salonie firmowym w Kobylnicy koło Słupska. Na ponad 1200 m2 firma Polipol zaprezentowała 15 nowych produktów z kolekcji InScene, Emotion oraz LaVita.

Polipol International Polen targi wewnętrzne z prezentowanym narożnikiem w kolorze musztardowym.

W tym roku akcent został postawiony na funkcjonalność. Większość mebli poza ciekawym wyglądem mogło pochwalić się funkcjami, które na co dzień mogą zmieniać komfort wypoczynku.

Zależało nam, żeby jeszcze bardziej pokazać naszym klientom, jak elastyczna jest firma Polipol. Co roku nasza oferta zmienia się i dostosowuje do potrzeb rynku. Zaprezentowaliśmy kilka kolekcji, które świetnie nadają się do mniejszych pomieszczeń, ale i takie, które potrzebują więcej przestrzeni. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie nasze meble są modułowe i można je konfigurować nie tylko zmieniając wymiary, ale i funkcjonalność. powiedział Tomasz Maciejewski, Sales Manager Poland.

Nowości pojawiły się również w prezentowanej po raz drugi marce HUKLA. Meble z kolekcji Pure by Hukla, to produkt premium odróżniający się technologią wykonania i funkcjonalnością od pozostałej oferty Polipol.

Cztery lata pracy na rynku polskim nie byłyby sukcesem, gdyby nie partnerzy handlowi. Dlatego firma Polipol chciałaby im serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz przyjazd na targi.
Już teraz producent zaprasza na kolejną edycję!

Więcej na: www.polipol-international.pl