Branża

Heimtextil z dodatkową usługą cyfrową

Olaf Schmidt, wiceprezydent Textiles & Textile Technologies, Messe Frankfurt.

Heimtextil z dodatkową usługą cyfrową

O targach Heimtextil mówi Olaf Schmidt, wiceprezydent Textiles & Textile Technologies, Messe Frankfurt.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

To, które narzędzia przynoszą największe korzyści, zależy od indywidualnych potrzeb i celów uczestników. Naszym zdaniem w zasadzie każdy format wspierający nawiązywanie i utrzymywanie trwałych kontaktów biznesowych jest przydatny. Dlatego oferujemy naszym klientom możliwość cyfrowego zaprezentowania się na naszych platformach. Pozwala to na szybsze ich odnalezienie przez zainteresowane strony i wydłuża ich obecność na targach poza okres trwania imprezy.

Jako dodatkową usługę cyfrową w związku z Heimtextil 2021, Messe Frankfurt zapewnia Nextrade. To portal do zarządzania zamówieniami i danymi. Oferuje nowe możliwości poprzez cyfrowe relacje biznesowe 24/7 między uczestnikami targów, szczególnie w kontekście pandemii Covid-19. Na stronie www.nextrade.market dealerzy mogą składać zamówienia u dostawców przez całą dobę, a zatem czynią to niezależnie od jakichkolwiek oficjalnych przepisów dotyczących pandemii obowiązujących w danym czasie.

ZOBACZ TAKŻE: Targi w 2021 r. – co, gdzie, kiedy?

Heimtextil, międzynarodowe targi tekstyliów domowych i kontraktowych, po raz kolejny odbędą się w dniach 11-14 stycznia 2022 r. We Frankfurcie nad Menem. Możesz być pewien, że nadal robimy wszystko, co w naszej mocy, aby umożliwić bezpieczne i udane targi, ponieważ nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań. W międzyczasie pracujemy nad naszymi usługami cyfrowymi: udostępniamy wiadomości o produktach i spostrzeżenia branżowe na naszych kanałach mediów społecznościowych. Rozszerzamy naszą platformę cyfrową, aby zapewnić dodatkowe treści i inspiracje tekstylne. Więcej informacji wkrótce.

Tęsknota za Heimtextil

Chociaż zamknięcie w dalszym ciągu ma bezpośredni wpływ na wielu uczestników sektora, wiele potencjalnych firm zgłosiło zainteresowanie nadchodzącym Heimtextil. Wielu dostawców tekstyliów – tak jak my – tęskni za osobistą wymianą, zintensyfikowaniem kontaktów biznesowych i poszerzeniem swojej sieci kontaktów, aby wprowadzić nowe impulsy do swojej działalności. Istnieje również duże pragnienie ze strony handlu, aby móc ponownie nawiązać osobistą wymianę z producentami.

Jesteśmy głęboko przekonani, że możemy zapewnić bezpieczne i obiecujące wydarzenie, w którym zdrowie wszystkich uczestników jest najważniejsze. Najważniejsze będzie oczywiście to, o ile można zwiększyć wskaźnik szczepień w nadchodzących miesiącach i jak łatwo dostępne, szybkie testy mogą zapewnić dalszą pewność. Oczywiście to również określi, w jaki sposób schematy podróży międzynarodowych mogą złagodzić w ciągu roku. Mamy ogromną nadzieję, że ograniczenia w podróżowaniu będą stopniowo łagodzone już od lata i znów będziemy mieć warunki do międzynarodowego spotkania branżowego na początku 2022 roku.

Więcej w miesięczniku BIZNES.meble.pl, nr 5/2021