Firmy na targach

Zadbano, czyli budowanie lojalności klientów

Stoisko firmy Zadbano na targach Meble Polska 2024

Zadbano, czyli budowanie lojalności klientów

Zadbano uczestniczy w targach Meble Polska od 4 lat. Z każdym kolejnym rokiem obecność firmy na poznańskiej imprezie jest bardziej widoczna. Coraz większe stoisko sprzyja spotkaniom z klientami, a także nawiązywaniu nowych relacji.

Jako Zadbano sprzedajemy wartość, którą często trudno zauważyć. Ta wartość to budowanie lojalności klientów. W naszej pracy dokładamy starań aby zadbać o klienta do samego końca i dzięki temu możemy zmniejszyć koszt jego pozyskania przy kolejnych zakupach. Dostarczamy meble do miejsca, gdzie klient będzie ich używał, rozwiązując szereg problemów po drodze. Kiedy dowozisz meble na krawężnik i zostawiasz klienta z problem, tracisz to co najcenniejsze – satysfakcję klienta. Wysoka jakość usług to nie koszt, lecz inwestycja, która zwraca się poprzez lojalność klientów i zwiększoną sprzedaż. – wyjaśnia Paweł Poradzki, prezes Zarządu Zadbano.

Meble bez granic - mapa zasięgu dostaw mebli realizowanych przez Zadbano

Firma Zadbano, wcześniej przez 20 lat znana pod marką DTS, to lider na polskim rynku jeśli chodzi o usługi home delivery. Ponad milion zleceń realizowanych w ciągu roku i bliskie ideału opinie klientów to najlepsza chyba wizytówka firmy. Ale Zadbano operuje nie tylko w Polsce. Firma świadczy usługi także na rynkach czeskim, słowackim, niemieckim, austriackim, francuskim, a także w krajach Beneluxu.

Zadbano to marka która stanowi ucieleśnienie naszej wizji i filozofii prowadzenia biznesu. W Zadbano wierzymy, że odpowiedzialność sprzedawcy nie kończy się w momencie wystawienia paragonu, czy wydania towaru z magazynu. Odpowiedzialność sprzedawcy kończy się z chwilą, kiedy Klient zaczyna używać zakupionych produktów. W tym celu angażujemy się w rozwiązywanie szeregu problemów – od dostawy mebli, przez wniesienie i rozpakowanie, aż po ustawienie, montaż, instalację, serwis gwarancyjny, a nawet utylizację starych mebli oraz urządzeń RTV/AGD. Realizację tych usług umożliwiają nam innowacyjne systemy IT, które zapewniają dostęp do dziewięciu rynków europejskich poprzez jedną integrację. Nasze działania obejmują integrację firm ze wszystkimi partnerami, co skraca proces integracyjny i pozwala na znaczne oszczędności. Z nami w 2 tygodnie możesz otworzyć 9 nowych rynków, to jest naprawdę możliwe. W tym obszarze będziemy chcieli w najbliższym czasie zaprezentować wiele nowych rozwiązań. Prowadzimy też szereg prac badawczo-rozwojowych nad wykorzystaniem sztucznej inteligencji, aby jakość naszego serwisu i usług w jeszcze większym stopniu odpowiadała potrzebom klientów – podsumowuje Paweł Poradzki.

Stoisko firmy Zadbano na targach Meble Polska 2024