Firmy na targach

W twoim stylu z GTV

GTV - stoisko Interzum 2023 - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

W twoim stylu z GTV

Poruszające wyobraźnię stoisko firmy GTV na targach Interzum w Kolonii stało się miejscem, które doskonale prezentowało w jaki sposób firmowa oferta może stać się partnerem codzienności.

Energię do rozwoju i wypracowywania nowych rozwiązań dla branży meblarskiej GTV dają spotkania z klientami. Targi Interzum utwierdziły firmę w przekonaniu, że nic nie zastąpi bezpośrednich relacji między ludźmi. Był to czas spotkań, nawiązywania nowych kontaktów i odkrywania możliwości. Przez cztery dni trwania wydarzenia odbyliśmy dziesiątki rozmów, wymieniliśmy się doświadczeniami, słuchaliśmy oraz mieliśmy przyjemność podzielić się z Wami naszą wiedzą i ofertą – podziękowano licznemu gronu odwiedzających targową ekspozycję na firmowym Facebooku.

GTV - stoisko Interzum 2023 - garderoba Elite - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Bardzo inspirujący był film, dzięki któremu zwiedzający Interzum mogli uczestniczyć w całodobowym rytmie życia we wnętrzu z akcesoriami GTV. Tak naprawdę, każda ze stref firmowego stoiska była potwierdzeniem jak kompleksowa jest oferta, jak szerokie daje możliwości zastosowania i w jak wiele stylów życia i preferencji estetycznych jest w stanie się wpisać.

W spektrum możliwości GTV wpisują się innowacyjne akcesoria do garderoby Elite. Obejmują one znaczącą grupę takich produktów, jak system różnorodnych koszy, pantografy, wieszaki na spodnie czy akcesoria na biżuterię.

Na uwagę zasługują także kosze do segregacji AXISPACE z cząsteczkami grafenu. Na targach Interzum było widać, jak bardzo rozwija się rodzina szuflad np. MODERN BOX PRO czy AXIS PRO Push to Open. Funkcjonalność znacząco podnosi nowa prowadnica kulkowa Versalite PLUS+. W tym zakresie warto także wymienić nowy zawias SILENTO PRO. Do bestsellerów GTV należy system Movix cargo. Specjalistów od oświetlenia zainteresowały taśmy COB i profile Glax z osłonką mleczną lub transparentną.

GTV - stoisko Interzum - uchwyty - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Estetyczną ucztą była prezentacja uchwytów. Na targach Interzum GTV zaprezentowało również szeroką gamę uchwytów krawędziowych w kolorach złotym, białym, czarnym, miedziowym i szampańskim. Co ważne, GTV rozszerzyło ofertę o łatwe w montażu stelaże łóżkowe i okucia do mebli tapicerowanych.

www.gtv.com.pl

ZOBACZ TAKŻE: GTV – 25 lat stabilnego rozwoju i dynamicznego wzrostu