Firmy na targach

Niespodzianki od Meble Wójcik na targach Meble Polska 2024

Łóżka z oferty Meble Wójcik na targach Meble Polska 2024

Niespodzianki od Meble Wójcik na targach Meble Polska 2024

Goście targowej ekspozycji Meble Wójcik na targach Meble Polska 2024 mogli być usatysfakcjonowani. Na 650 m2 firma zaprezentowała to wszystko, z czego znana jest handlowcom z Polski i Europy. Ale nie zabrakło też niespodzianek.

Jesteśmy zadowoleni z tegorocznej edycji targów Meble Polska 2024, okazały się zdecydowanie lepsze niż targi w 2023 roku. Odwiedziło nas więcej klientów, ponadto widzimy naprawdę duże zainteresowanie naszą ofertą. Dla nas najważniejsze jest to, że meble, które tutaj pokazaliśmy uznano ze jedne z najciekawszych na tych targach jeżeli chodzi o ofertę producentów mebli skrzyniowych – nie kryje satysfakcji Ewelina Wójcik, dyrektor ds. marketingu w firmie Meble Wójcik.

Na targach Meble Polska 2024 firma Meble Wójcik zaprezentowała nowe rozwiązania, nowe materiały, a także nowy design. Trudno odnieść je do tego, co już funkcjonuje na rynku, dlatego klienci przyjęli te propozycje z uznaniem. A wszystko to w starannie przemyślanych aranżacjach, na imponującym stoisku, które zdobyło nagrodę Acanthus Aureus.

Jeśli chodzi o nowe kolekcje, to w tym roku firma Meble Wójcik zaprezentowała w Poznaniu na targach Meble Polska 2024 15 nowych kolekcji skrzyniowych. Dochodzi do tego cała gama stolików kawowych z funkcją, a także nowe propozycje krzeseł, łóżek tapicerowanych i materacy. Te ostatnie to produkcja outsourcingowa, ale wchodząca w skład oferty Meble Wójcik.

Meble Wójcik na podbój Europy

Kupcy z Polski nie przyjeżdżają już do Poznania tak tłumnie, jak kiedyś, ale rekompensuje to rosnąca liczba klientów eksportowych. Większość dużych klientów sieciowych, a także eksportowych Mebli Wójcik na targi dotarła. Dochodzi do tego mnóstwo klientów mniejszych i większych spoza dotychczasowych rynków, na których firma działa. Dużo było gości z Rumunii, Bułgarii, Węgier, Hiszpanii. Tam do tej pory eksportowaliśmy, ale raczej w niewielkich ilościach – wylicza Ewelina Wójcik.

Spektrum państw, na których są lub w najbliższym czasie pojawią się Meble Wójcik z roku na rok się poszerza. To konsekwentnie realizowana od lat strategia, aby zwiększać obecność w krajach południa Europy. W firmie są przekonani, że dzięki targom to się uda.

Jednak pozytywna ocena targów nie może przesłonić trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się branża meblarska. W salonach brakuje klientów, co jest dużym problemem dla wszystkich placówek handlowych. Wspólnie rozmawiamy na temat tego, co możemy zrobić, aby tę sytuację zmienić. Na pewno nowości i ciekawe projekty są jednym z rozwiązań, dlatego chcemy iść w tym kierunku – kończy Ewelina Wójcik.

CZYTAJ TAKŻE: Meble Wójcik: pozytywne zaskoczenia