Webinary

Sukcesja 2.0. Jak efektywnie planować sukcesję?

Sukcesja 2.0: Zwiększ Efektywność Procesu Sukcesji – spotkanie online z dr Adrianna Lewandowską.

Sukcesja 2.0. Jak efektywnie planować sukcesję?

12 grudnia o 19.00 Instytut Biznesu Rodzinnego zaprasza na spotkanie online z dr Adrianną Lewandowską. Jego tytuł to Sukcesja 2.0: Zwiększ Efektywność Procesu Sukcesji.

Instytut Biznesu Rodzinnego zaprasza do rozmowy zarówno właścicieli, jak i sukcesorów firm rodzinnych, aby wspólnie budować most między pokoleniami. Najbliższa okazja to spotkanie online z dr Adrianną Lewandowską, pt.: Sukcesja 2.0: Zwiększ Efektywność Procesu Sukcesji.

Czym jest sukcesja 2.0?

Podczas spotkania dr Adrianna Lewandowska opowie o największych wyzwaniach i newralgicznych punktach, jakie pojawiają się w procesie sukcesji. Uczestnicy dowiedzą się również, co jest szczególnie ważne we współpracy sukcesyjnej dwóch pokoleń. Dr Lewandowska wyjaśni, co może zrobić zarówno nestor jak i sukcesor, aby zwiększyć skuteczność sukcesji. Właściciele i sukcesorzy poznają również najczęstsze bariery sukcesyjne oraz dowiedzą się, jak je przełamać. Uczestnicy webinaru będą mieli możliwość zweryfikowania swojej sytuacji sukcesyjnej. Spotkanie będzie okazją do rozważania, czy na pewno przemyśleli wszystkie ważne aspekty procesu. Uczestnicy webinaru zweryfikują, czy mogą świadomie podejmować decyzje i przejść cały proces sukcesyjny.

Będzie możliwość zadawania pytań dr Adriannie Lewandowskie, a gdyby po webinarze, właściciele uczestniczący w spotkaniu mieli potrzebę konsultacji, to również będzie możliwość umówienia spotkania.

Spotkanie jest bezpłatne, ale z ograniczoną liczba miejsc – zapisy na stronie: Sukcesja 2.0: Zwiększ Efektywność Procesu Sukcesji.

Czym się zajmuje Instytut Biznesu Rodzinnego?

Instytut Biznesu Rodzinnego to Centrum Usług o Firmach Rodzinnych w Polsce i za granicą. Wiodącą misją działań Instytutu jest profesjonalizacja polskich przedsiębiorstw rodzinnych poprzez doradztwo w zakresie procesu sukcesji, strategii międzypokoleniowych i Konstytucji Firm Rodzinnych, szerzenie wiedzy, dobrych praktyk, prowadzenie i publikowanie wyników badań naukowych oraz wymianę doświadczeń krajowych i zagranicznych. Każdego roku Instytut organizuje szereg wydarzeń́ dedykowanych firmom rodzinnym, które zawsze są unikatową platformą wymiany doświadczeń́ i okazją do nawiązania bezcennych relacji biznesowych.