Webinary

O cyfryzacji i inteligentnej produkcji mebli

2147098689

O cyfryzacji i inteligentnej produkcji mebli

Możliwości wynikające z cyfryzacji i inteligentnych technologii będą tematami dyskusji „Cyfrowy świat. Inteligentna produkcja mebli tapicerowanych”, która pod merytoryczną opieką firmy Lectra odbędzie się 17 marca o godz. 11.00 na platformie GoToWebinar.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

W spotkaniu wezmą udział: Alexander Oswald, kierownik ds. gospodarczych i handlu zagranicznego ze Stowarzyszenia Niemieckiego Przemysłu Meblarskiego VDM, Tomasz Wiktorski, analityk i ekspert rynku meblarskiego z B+R Studio, Tomasz Oleszak, manager ds. produkcji w firmie Fritz Hansen, Arkadiusz Adamczyk, dyrektor Instytutu Przemysłu Skórzanego – Sieć Badawcza Łukasiewicz i Thomas Astner, dyrektor sprzedaży firmy Lectra, odpowiedzialny za sprzedaż do branży meblarskiej w regionie Europy Północnej i Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie. 

W rozmowie, którą poprowadzi Diana Nachiło z BIZNES.meble.pl. pojawią się pytania o znaczenie cyfryzacji w kształtowaniu aktualnych trendów i sytuacji rynkowej. Nie zabraknie odpowiedzi na pytania, jak radzą sobie polskie i zagraniczne firmy meblarskie, jakie są trendy w popycie, podaży, w łańcuchu produkcyjnym, przepływie informacji i jak pandemia może wpłynąć na przyszłość produkcji mebli. Spotkanie będzie okazją do poszukania sposobów na usprawnienie produkcji i wskazówek, jak można wykorzystać obecną sytuację na korzyść firmy. 

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do producentów mebli tapicerowanych: prezesów, dyrektorów zakładów, dyrektorów i kierowników ds. produkcji, IT, R&D, optymalizacji procesów, projektowania i prototypowania, ciągłego doskonalenia. 

Firma Lectra angażuje się w tworzenie technologii klasy premium ułatwiających transformację cyfrową firm działających w sektorze meblarskim. Oferta Lectry wzmacnia pozycję zarówno marek, producentów, jak i detalistów oraz usprawnia procesy od etapu projektowania po produkcję.