Meble w Meksyku – nowy termin webinaru
9 maja, 2023 2023-05-09 9:13Meble w Meksyku – nowy termin webinaru
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Meksyku poinformowało o zmianie terminu webinarium, którego temat to „Sektor meblarski w Meksyku – mebleMebel – to sprzęt użytkowy należący do wyposażenia ruchomego oraz stałego wnętrz mieszkalnych, biurowych, hotelowych itp., służy do przechowywania, pracy, siedzenia, leżenia, wypoczynku, spożywania posiłków. Każdy mebel może być użytkowany indywidualnie, w kompletach mebli lub zestawach mebli. Jak dzielą się meble? Ze względu na konstrukcję meble można podzielić na • meble skrzyniowe,• meble szkieletowe,• meble tapicerowane. Źródła: • Swaczyna I., i artykuły do dekoracji wnętrz”.
Organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu webinarium poświęcone takim obszarom tematycznym, jak elementyElement mebla – 1) Pojedynczy, podstawowy składnik konstrukcji mebla. Może być wykonany z jednego materiału lub z kilku różnych materiałów trwale ze sobą połączonych. Łączenie materiałów może prowadzić do uzyskania po stosownej obróbce elementu w postaci bryły (np. klejenie warstwowe) lub elementu w formie warstwowej z pustymi przestrzeniami (np. płyta komórkowa). Zazwyczaj do uzyskania elementu wymagane jest pełne spektrum produkcyjne aranżacji wnętrz i meble w Meksyku, które pierwotnie zaplanowano na dzień 9 maja 2023 roku, zmienia datę.
Nowy termin to 30 maja 2023 roku, godz. 15:00.
W dniu wydarzenia wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają na podane wcześniej adresy mailowe, link do platformy zoom, na której odbędzie się webinarium.
ZOBACZ TAKŻE: Jak eksportować meble do Meksyku?
Webinarium poprowadzą:
- Patrycja Staszewska, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Meksyku,
- Łukasz Szymański, CEO, Meble VOX Sp. z o.o. Sp. K.,
- Anna Radziszewska, Export Manager, Muebles de Polonia.
Webinarium będzie prowadzone w języku polskim. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Webinar – meble w Meksyku – ważne informacje:
Nowy termin: 30 maja 2023 roku
Godzina: 15:00
Czas trwania: 90 minut
Branża: meblarska
Rejestracja: formularz rejestracyjny
Miejsce: Platforma Zoom
Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są do 30 maja 2023 roku, do godz. 15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia przyjmowania aplikacji.
Kontakt mailowy w razie dodatkowych pytań: patrycja.staszewska@paih.gov.pl