Webinary

Jak urządzić małe mieszkanie?

1709347620

Jak urządzić małe mieszkanie?

Na to i wiele innych pytań odpowie Szymon Hanczar, gość specjalny webinaru Virtus Studio – Design na wymiar – Na miarę potrzeb, który odbędzie się 18 marca o 11.00.

Już w najbliższy czwartek Virtus Studio zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu Design na wymiar.

Tematem przewodnim będzie aranżacja małych przestrzeni, o których opowie Szymon Hanczar z Hanczar Studio. Najtrudniej jest urządzić małe mieszkanie, gdzie jeden pokój musi spełniać wiele ról. Najtrudniej nie znaczy, że jest to niemożliwe. Aranżacja kawalerki to trudny egzamin z planowania. Mały metraż sprawia, że by urządzić kawalerkę wygodnie i efektownie, należy maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

O efektywności projektu wnętrz stanowi dopasowanie jego funkcji do potrzeb użytkownika. Nie można tego osiągnąć, nie zadając wnikliwych pytań, nie obserwując człowieka, nie studiując jego zachowań. Dobre wnętrze musi być skrojone na miarę potrzeb, a te bywają różne. W prezentacji zostaną opisane projekty mikromieszkań, przy realizacji których stawiano na wnikliwą analizę sposobu ich użytkowania.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z nowościami polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów, a także z oferowanymi przez nich innowacyjnymi rozwiązaniami, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających projektach.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem wydawanych przez Wydawnictwo meble.pl.