Webinary

Fundacja rodzinna w praktyce: rok od wejścia ustawy

Fundacja rodzinna w praktyce - rok po wejściu w życie ustawy o fundacji rodzinnej.

Fundacja rodzinna w praktyce: rok od wejścia ustawy

Konfederacja Lewiatan oraz GWLAW zapraszają na webinarium w ramach cyklu Akademii Lewiatana – Fundacja rodzinna w Polsce – rok funkcjonowania ustawy na tle potrzeb firm rodzinnych.

Po pierwsze, ustawa o fundacji rodzinnej funkcjonuje już od roku. Po drugie, trzeba przyznać, że zainteresowanie fundacją rodzinną jako rozwiązaniem wyzwań sukcesyjnych, zaskoczyło rynek. Rok po wejściu w życie ustawy, Konfederacja Lewiatan i GWLAW zapraszają na bezpłatny webinar na ten temat. Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2024 r. w godzinach 10.00 – 12.00. Jego cel to przede wszystkim sprawdzenie, jak fundacja rodzinna działa w praktyce.

Fundacja rodzinna – wady i zalety

Ustawa miała zabezpieczyć majątek firm rodzinnych w Polsce i ułatwić procesy sukcesji. Jedak, czy tak się rzeczywiście dzieje? Czy fundacja rodzinna na pewno spełnia swoje zadania?

Dla kogo jest to spotkanie?

Grupa docelowa to przede wszystkim:

  • właściciele firm rodzinnych,
  • udziałowcy, akcjonariusze,
  • rodziny biznesowe,
  • członkowie zarządów i rad nadzorczych,
  • sukcesorzy i nestorzy,
  • menedżerowie wyższego szczebla.

Jaki jest cel spotkania?

Pomysłodawcy webinarium chcą przekazać uczestnikom spotkania wiedzę o fundacji rodzinnej. Cel to dostarczenie informacji o tym, jak funkcjonują fundacje po roku od wejścia w życie ustawy.

Co zyskają uczestnicy, czyli fundacja rodzinna w praktyce

Każdy, kto weźmie udział w webinarium, zdobędzie wiedzę i informacje, które pomogą mu w decyzji o założeniu fundacji rodzinnej lub rozwieją wątpliwości w kwestiach funkcjonujących fundacji rodzinnych

Organizatorzy zapraszają do zadawania pytań w formularzu rejestracyjnym.

Kontakt do organizatorów:

Wojciech Kubisz, Departament Wydarzeń
tel. +48 572 007 742, wkubisz@lewiatan.org