Webinary

Bezpłatny webinar poświęcony e-commerce branży meblarskiej

Strix - webinar o e-commerce - grafika

Bezpłatny webinar poświęcony e-commerce branży meblarskiej

Już 21 września o godz. 11:00 odbędzie się bezpłatny webinar z cyklu “Commerce Space” organizowany przez firmę Strix – agencję digital commerce z dużym doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań e-commerce dla branży home & furniture.

Podczas spotkania porozmawiamy o wyzwaniach sprzedaży mebli w internecie w kontekście tworzenia katalogów produktowych, zarządzania opisami produktowymi i wprowadzaniem produktów do sprzedaży.

W czasach rosnącej konkurencji i coraz bardziej wymagających klientów, skuteczne zarządzanie katalogiem produktowym jest kluczowym elementem sukcesu w branży meblarskiej. W trakcie webinaru przyjrzymy się, jak narzędzie PIM (Product Information Management) może odmienić sposób, w jaki prowadzone są sklepy online. Dowiemy się, jakie korzyści płyną z wdrożenia PIM w kontekście zarządzania danymi produktowymi, jakie są możliwości optymalizacji procesów oraz jak uniknąć błędów i opóźnień w prezentacji produktów klientom.

Agenda spotkania:

  • Specyfika sprzedaży mebli online
  • Kreowanie atrakcyjnej obecności online
  • Wyzwania w zarządzaniu katalogiem produktowym w branży meblarskiej
  • Korzyści płynące z wykorzystania PIM w branży meblarskiej
  • PIM a doświadczenie klienta online
  • Pytania od uczestników

Zachęcamy do wzięcia udziału w webinarze, żeby dowiedzieć się, jak efektywnie stawić czoła wyzwaniom sprzedaży mebli online, pozyskać nowych klientów oraz rozwijać swoją działalność. Udział w webinarze jest darmowy.

LINK DO ZAPISU NA WEBINAR: www.strixwebinar/register/

O organizatorze: Strix to międzynarodowa agencja digital commerce z siedzibami w Krakowie, Utrechcie i Frankfurcie. Od prawie 15 lat realizuje najbardziej wymagające projekty e-commerce dla B2B i B2C.