Webinary

10 powodów, by dołączyć do archiDAY 2020 Online

916955570

10 powodów, by dołączyć do archiDAY 2020 Online

5 dni, 4 sceny tematyczne, 10 warsztatów i szkoleń z oprogramowania, ponad 130 prelegentów i 72 ważne tematy dla projektantów i architektów wnętrz – już od 12 do 16 października.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Program merytoryczny archiDAY 2020 Online wspiera biura projektowe w prowadzeniu działalności oraz budowaniu rozpoznawalnych marek.

Na archiDAY 2020 Online:

1. wysłuchasz opowieści o “głośnych” realizacjach;

2. skorzystasz z doświadczenia ekspertów digital marketingu;

3. nauczysz się wykorzystywać potencjał social mediów;

4. zdobędziesz wiedzę na temat różnych sposobów pozyskiwania klientów;

5. zainspirujesz się historiami z życia uznanych projektantów;

6. dowiesz się jak projektować by zdobywać międzynarodowe nagrody;

7. poznasz sprawdzone sposoby na dywersyfikację przychodu;

8. sprawdzisz jaka strategia będzie najlepsza dla Twojego biura;

9. zobaczysz spektakularne metamorfozy;

10. staniesz przed obiektywem fotografa, który wykona profesjonalną sesję wizerunkową.

Spotkaniu archiDAY 2020 Online odbywającemu się w dniach 12-16 października br. towarzyszyć będą też bezpłatne konsultacje eksperckie i interaktywna strefa spotkań projektantów z reprezentantami marek wnętrzarskich.

archiDAY 2020 Online w całości transmitowane będzie na platformie archiDESK – narzędziu wspierającym specjalistów z branży wyposażenia wnętrz. Platforma dodatkowo usprawnia codzienne funkcjonowanie pracowni udostępniając narzędzia i specjalistyczną wiedzę w postaci szkoleń, webinarów, e-eventów podnoszących kompetencje architektów, projektantów, dekoratorów, stylistów oraz homestagerów.

Rejestracja: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla specjalistów (architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, designerów, homestagerów), którzy mają aktywne konta na platformie www.archidesk.pl. Rejestracja i utworzenie konta w archiDESK uprawnia do bezpłatnego udziału w wydarzeniu archiDAY 2020 Online.