Newsroom

Nowe, inspirujące miejsce w Poznaniu

Jest miejsce. Fot. Tomasz Markowski/miesięcznik BIZNES.meble.pl.

Nowe, inspirujące miejsce w Poznaniu

Minął miesiąc od 11 września 2020 r., gdy w stolicy Wielkopolski został otwarty showroom Swiss Krono – JEST MIEJSCE.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

JEST MIEJSCE to przestrzeń dla osób, które aranżują wnętrze sobie bądź komuś, z zapewnionym dostępem do wszystkich produktów Swiss Krono (płyt laminowanych, blatów kuchennych, podłóg i walldesign). 

Poznański showroom to przestrzeń inspiracji, w której dobiera się kolory i tworzy własne zestawienie materiałów oraz dodatków, a nastrój wnętrza dopełnia zapachem jednej z pięciu emocji: bezpieczeństwa, radości, spokoju, energii bądź orzeźwienia. Można pracować samodzielnie lub z klientem, np. w salce co-workingowej, której klimat sprzyja twórczej pracy i uwalnia pomysły.

W JEST MIEJSCE eksperci dzielą się swoją wiedzą o produktach i istnieje możliwość zapisania się na praktyczne warsztaty lub wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach. Kalendarz organizowanych spotkań można znaleźć w mediach społecznościowych.

Każdy, kto odwiedzi showroom znajdzie w nim małe próbki produktów Swiss Krono i warsztatową przestrzeń do tworzenia material boardów. To również inspiracja do aranżowania unikalnych wnętrz pokazujących osobistą tożsamość.

CZYNNE: od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00, a także w sobotę pomiędzy 11.00 a 15.00. 

ADRES: Święty Marcin 31, Poznań.