Podcasty

Podcast: Jak zbudować zespół e-commerce w branży meblarskiej. Rozmowa z Pawłem Paszkowskim

Jak zbudować zespół e-commerce w branży meblarskiej

Podcast: Jak zbudować zespół e-commerce w branży meblarskiej. Rozmowa z Pawłem Paszkowskim

Branża meblarska, mimo wyzwań logistycznych i proceduralnych, stawia na e-commerce. Szczególnie w segmentach związanych akcesoriami meblowymi, akcesoriami do wnętrz czy produktami standaryzowanymi, w których potrzeba bezpośredniego kontaktu z produktem jest nieco niższa – w tych przypadkach producenci najszybciej uginają się pod presją konsumentów i inwestują w internetowe kanały sprzedaży.

Badania, w tym raport E-commerce B2B – biznes w sieci stworzony przez Santander Bank pod patronatem OIGPM potwierdzają, że zdecydowana większość firm uznaje wdrożenie e-commerce jako sukces i korzystną decyzję dla swojego biznesu. Nie oszukujmy się jednak, wprowadzenie nowego, innowacyjnego kanału sprzedaży to zawsze olbrzymie wyzwanie biznesowe, technologiczne, marketingowe i organizacyjne.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Pawłem Paszkowskim CEO agencji strategicznej dla e-commerce Strigoo. Skupiamy się w niej na kwestiach operacyjnych w biznesie rozpoczynającym sprzedaż online. Prezentujemy plan budowy zespołu e-commerce w firmie, doradzamy jakich specjalistów szukać, na jakie kompetencje zwrócić uwagę i na jakie pułapki warto się wyczulić.

Rozmowę prowadzi Marta Rogalewska.

POSŁUCHAJ:

Zobacz także kurs: 4 strategie na rozpoczęcie skutecznej sprzedaży online w branży meblarskiej