Edukacja

Pierwsza odsłona „Interior Business Summit”

604994540

Pierwsza odsłona „Interior Business Summit”

„Interior Business Summit”, wydarzenie poświęcone branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej, odbędzie się w dniach 6-7 października br. Patronat medialny – miesięcznik BIZNES.meble.pl.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

„Interior Business Summit” tworzą specjaliści z Grupy MTP, zaangażowani w budowanie największych wydarzeń targowych w Polsce i Europie. Choć wydarzenie będzie odbywać się po raz pierwszy, swoją specyfiką nawiązuje do znanej wszystkim imprezy „Home Decor”, która od lat z powodzeniem odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w towarzystwie targów „Meble Polska” czy „Areny Design”. Trzonem jesiennego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 6-7 października 2020 r. będzie konferencja dedykowana wszystkim zainteresowanym tematyką skutecznych działań promocyjnych i marketingowych na rynku wnętrz i dekoracji.

Oś dyskusji podczas „Interior Business Summit” będą wyznaczały marketing i promocja w czasach kryzysu, ale nie tylko. Wśród tematów z pewnością pojawi się zmiana stylu życiu i jej wpływ wpływ na trendy we wnętrzach, sprzedaż internetowa – znak czasu czy konieczność, komunikacja marki w branży wnętrzarskiej w czasach kryzysu czy innowacyjne kanały współpracy z architektami wnętrz i blogerami.

Przygotowując jesienne wydarzenie zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak wiele jest eventów, konferencji i szkoleń dedykowanych architektom i projektantom, organizowanych przez producentów, którzy zabiegają o współpracę z nimi. My proponujemy spotkanie, w czasie którego głos zabiorą agencje PR, projektanci i vlogerzy, którzy przedstawią swoją perspektywę pracy z producentami – mówi Kinga Dobrowolska-Baczkun, dyrektor i pomysłodawca Interior Business Summit.

Prelekcje dostarczą kompleksowej wiedzy na temat działań promocyjno-marketingowych dedykowanych branży wnętrzarskiej. Do wystąpień zaproszono specjalistów z różnych dziedzin, którzy opowiedzą o relacji agencja/bloger-producent. Wśród zaproszonych gości są: stylistka wnętrz i blogerka Ula Michalak, Senior PR & Influencer Marketing Specialist Mateusz Haniszewski, blogerka Katarzyna Szostakowska, fotograf Marta Michalik, blogerka Paula Adamska, CEO i założyciel Sfera Group Andrzej Czech, Architectural Project Manager Roma Elsner i wielu innych. Konferencję poprowadzi Dagmara Jakubczak, trendwatcher i doradca ws. designu oraz kolekcjonerstwa.

Organizatorzy są przekonani, że jesienne spotkanie w nowej odsłonie będzie doskonałą okazją do osobistych spotkań i rozmów w bezpiecznych warunkach, dających możliwość zachowania wymaganego dystansu społecznego. Równolegle będą odbywać się kontraktacje dla branży ogrodniczej Garden Business Meeting, których główną cześć będzie stanowiła konferencja dla branży ogrodniczej. Całość ekspozycji i konferencja będą również zlokalizowane w Poznań Congress Center.