Edukacja

IFS Connect – Cloud Day 2021: Technologia wspierająca rozwój gospodarki

IFS-pazdziernik-2021-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

IFS Connect – Cloud Day 2021: Technologia wspierająca rozwój gospodarki

IFS Connect – Cloud Day 2021 i odbędzie się 27 października i będzie realizowany w formule online. Partnerem medialnym wydarzenia jest portal BIZNES.meble.pl. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie IFS Connect. Rejestracja na konferencję została już uruchomiona.

Już 27 października o godzinie 10 rozpocznie się IFS Connect 2021. Wydarzenie organizowane jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm. Rejestracja na konferencję została już uruchomiona.

Organizatorem konferencji jest firma IFS, która opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla 10 000 przedsiębiorstw z całego świata. Za sprawą intensywnego rozwoju w Polsce z usług firmy korzysta ponad 70 000 użytkowników reprezentujących m.in. branże produkcyjną, energetyczną i użyteczności publicznej oraz budowlano-konstrukcyjną.

Technologie chmurowe dają przewagę

Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne traktujące o nadchodzących wyzwaniach związanych z transformacją chmurową, sile technologicznej rozwiązań chmurowych oraz case study, które pokazuję jakościowe zmiany funkcjonowania przedsiębiorstw z perspektywy klientów. W ramach pierwszego bloku centralnym punktem bloku będzie debata dotyczącą działalności firm w bieżących okolicznościach społeczno-gospodarczych, do której zaproszeni zostali przedstawiciele zarządów wiodących, polskich przedsiębiorstw.

Wyzwania współczesnej gospodarki

Najnowsze trendy wskazują, że klienci oczekują nowszych, innowacyjnych produktów, które zapewnią im przewagę rynkową. Sytuacja na rynkach wywołana pandemią, obejmująca przede wszystkim restrykcje, czy też zmiany w łańcuchu dostaw, spowodowała wzrost oczekiwań względem szybkiej reakcji na zmiany zmienność. Analitycy Gartnera wykazali, że klienci są bardziej chętni do inwestycji w zaawansowane systemy innowacji niż tylko takie do zbierania danych. Właśnie wokół tematów społeczno-gospodarczych w ujęciu transformacji cyfrowej eksperci i goście IFS Connect będą dyskutować w ramach paneli oraz prezentować najciekawsze zagadnienia w formie wystąpień. Podczas IFS Cloud Day będziemy mieli szansę dowiedzieć się jakie zdanie na temat wyzwań współczesnej gospodarki opartej o technologie mają  Andrzej Kabat – Kabat Tyre, Piotr Wójcik – Meble Wójcik, Marzanna Stańczuk – Carpol, Grzegorz Mikucki – Ceramika Paradyż, Hanna Zagórska – Airpol oraz Tomasz Czub – Bolix i Marek Głazowski – IFS.

IFS Connect – Cloud Day 2021 i odbędzie się 27 października i będzie realizowany w formule online. Partnerem medialnym wydarzenia jest portal BIZNES.meble.pl. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie IFS Connect.

Rejestracja na konferencję została już uruchomiona.