Rankingi

„Diament Meblarstwa” last minute!

„Diament Meblarstwa” last minute!

 
To już ostatnie dni i godziny by wziąć udział w 16. edycji prestiżowego konkursu. By to zrobić wystarczy zarejestrować się na stronie www.diamentmeblarstwa.pl/2022/login/ i zgłosić planowaną liczbę produktów za pomocą formularza (dla każdego produktu oddzielnie) lub przesłać e-mail na adres: konkurs@meble.pl. W treści wiadomości powinna pojawić się liczba zgłaszanych produktów.
 
Należy też do 11 października 2021 roku uiścić opłatę zgłoszeniową.
 
Koszt zgłoszenia pierwszego produktu wynosi aktualnie 1.890 zł + 23% VAT.
 
W tym roku zgłoszenia przyjmowane są w 22 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.
 
Oceny zgłoszonych produktów dokona kilkudziesięciu ekspertów, którzy podczas obrad wyłonią laureatów konkursu „Diament Meblarstwa 2022”.

Promocyjnie wspiera to przedsięwzięcie firma IFS – Partner Technologiczny konkursu.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 16. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co zapewnia szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

 
CZAS UCIEKA, SIĘGNIJ PO DIAMENT! ZWIĘKSZ WARTOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW!
 
 
Oceny zgłoszonych produktów dokona kilkudziesięciu ekspertów, którzy podczas obrad wyłonią laureatów konkursu „Diament Meblarstwa 2022”.