Rankingi

„Diament Meblarstwa” last minute!

1350235488

„Diament Meblarstwa” last minute!

11 października będzie ostatnim dniem na zgłoszenie do konkursu „Diament Meblarstwa”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl i Meble.pl SA. Zmierz się z najlepszymi! Sięgnij po DIAMENT!

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

To już ostatnie dni i godziny by wziąć udział w 16. edycji prestiżowego konkursu. By to zrobić wystarczy zarejestrować się na stronie www.diamentmeblarstwa.pl/2022/login/ i zgłosić planowaną liczbę produktów za pomocą formularza (dla każdego produktu oddzielnie) lub przesłać e-mail na adres: konkurs@meble.pl. W treści wiadomości powinna pojawić się liczba zgłaszanych produktów.

Należy też do 11 października 2021 roku uiścić opłatę zgłoszeniową.

Koszt zgłoszenia pierwszego produktu wynosi aktualnie 1.890 zł + 23% VAT.

W tym roku zgłoszenia przyjmowane są w 22 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Oceny zgłoszonych produktów dokona kilkudziesięciu ekspertów, którzy podczas obrad wyłonią laureatów konkursu „Diament Meblarstwa 2022”.

Promocyjnie wspiera to przedsięwzięcie firma IFS – Partner Technologiczny konkursu.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 16. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co zapewnia szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

CZAS UCIEKA, SIĘGNIJ PO DIAMENT! ZWIĘKSZ WARTOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW!

www.diamentmeblarstwa.pl

Oceny zgłoszonych produktów dokona kilkudziesięciu ekspertów, którzy podczas obrad wyłonią laureatów konkursu „Diament Meblarstwa 2022”.