Edukacja

Blum w trasie online – dołącz i odbierz katalog

905861934

Blum w trasie online – dołącz i odbierz katalog

Po raz pierwszy w historii – Blum rusza w trasę online. Każdy, kto w dniach 15.10-15.11 obejrzy przygotowane przez firmę materiały wideo, otrzyma bezpłatny katalog Blum 2020/2021.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Tradycja, by co dwa lata pracownicy Blum wyruszali w trasę po Polsce i prezentowali nowości produktowe oraz przekazywali profesjonalistom nowy katalog, będzie kontynuowana. W tym roku – mimo obostrzeń związanych z pandemią – zostanie więc podtrzymana, ale wszystko odbędzie się w innej formie. Wydarzenie zostało przeniesione do Internetu. Z myślą o nowej formule powstało 20 materiałów wideo, po których obejrzeniu możliwe jest bezpłatne zamówienie katalogu Blum 2020/2021.

Akcja trwa od 15 października do 15 listopada na www.blumwtrasie.pl.

Blum w trasie to tradycja spotkań, które odbywają się regularnie, co dwa lata, w największych miastach Polski. Tym razem, ze względu na ryzyko związane z pandemią koronawirusa wywołującego COVID-19, formuła lokalnych spotkań została zastąpiona cyklem filmów, dostępnych po zalogowaniu się na stronie www. Dzięki temu w wydarzeniu może uczestniczyć każdy, kto pracuje z okuciami Blum, przez cały miesiąc, o dowolnie wybranej porze, z dowolnego miejsca – np. z domu czy z biura.

Co czeka uczestników?

By pozostać w tradycyjnej formule spotkania, przygotowano w sumie 20 filmów, w których Przedstawiciele firmy Blum prezentują najnowsze produkty i usługi, doradzają, jakie rozwiązania warto zastosować w poszczególnych przestrzeniach mieszkalnych oraz omawiają ważne aspekty techniczne. Przez lata trwania akcji Blum w trasie tradycją stało się również przekazywanie nowego Katalogu profesjonalistom związanym z branżą wnętrzarską. To się nie zmieni. W tym roku, każdy uczestnik otrzyma bezpłatny egzemplarz na wskazany adres.

Jak dołączyć do akcji?

By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy w terminie pomiędzy 15 października 2020 r. a 15 listopada 2020 r. zarejestrować się na www.blumwtrasie.pl. Po rejestracji należy dokonać wyboru własnej trasy i obejrzeć przygotowane materiały. Po ich obejrzeniu na profilu uczestnika pojawi się możliwość zamówienia jednego bezpłatnego egzemplarza Katalogu Blum 2020/2021.

Jak do tego doszło?

Wszystko w tej akcji jest możliwe dzięki temu, że ośmiu Przedstawicieli Blum z czterech regionów Polski spotkało się w austriackim studiu marki. Rezultatem 40 godzin, które spędzili przed kamerami, przygotowując inspirujące prezentacje, tutoriale i przekazując ciekawostki, jest około półtoragodzinny materiał zawierający mnóstwo praktycznej wiedzy.

Dołącz do Blum w trasie 2020 online!