Design

Wszystko zaczyna się w przedpokoju

42084372

Wszystko zaczyna się w przedpokoju

Jak dobrze zorganizować trudną przestrzeń przedpokoju?
Co zrobić, by optycznie powiększyć korytarz?
Jakie rozwiązania pozwalają zaaranżować strefę komunikacji?

 
Nowości produktowe, prezentacje ofert firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych – to wszystko można znaleźć w publikacji, która powstała specjalnie dla architektów.
Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Na rynku pojawiło się właśnie  – wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” – „Przewodnik Architekta: Strefa komunikacji”.

Czym jest  „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”?

Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” to kompleksowy informator o wnętrzach, przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.

Do kogo adresowany jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” i jakich informacji dostarcza?

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy dowiedzą się:

– jakie są najnowsze produkty przeznaczone do strefy komunikacji;

– jakie firmy mają w swojej ofercie rozwiązania do tego typu wnętrz;

A ponadto:

– prześledzą najnowsze tendencje w strefie komunikacji;

– poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń korytarza lub garderoby;  

– otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;  

– automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.

ZOBACZ TAKŻE: 55 gotowych kuchni, 60 kuchennych nowości

Czego jeszcze nie wiecie o pierwszym w Polsce „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. Otrzymują oni precyzyjne informacje o produktach w formie elektronicznej, ponadto mają do nich stały dostęp, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

 

Zaaranżuj mieszkanie lub dom z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA":

 
1. Pierwsza z cyklu publikacji online „PRZEWODNIK ARCHITETA: przestrzeń snu” obejmowała m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. 
 
2. „PRZEWODNIK ARCHITETA: organizacja pracy” prezentował meble biurowe, akcesoria i materiały pozwalające na zbudowanie bezpiecznej, ergonomicznej, zdrowej  przestrzeni pracy, zarówno w biurze, jak też w domu.
 
3. Trzecie wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna” dostarczało pomysłów i precyzyjnych informacji o meblach do pokoju dziennego/salonu, komponentach i akcesoriach do meblioświetleniu meblowym czy tkaninach.
 
4. Czwarta publikacja z serii: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” po przestrzeni łazienki przynosi najnowsze propozycje w segmencie mebli łazienkowych, akcesoriów do mebli łazienkowych, wyposażenia łazienki oraz materiałów do wnętrz o podwyższonej wilgotności.
 
5. Piątą odsłoną z cyklu „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. Tym razem głównym tematem jest aranżacja przestrzeni dla dziecka.
 
6. Przedostatnią publikacją Wydawnictwa meble.pl jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja”To e-wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl”, które powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone kuchennym trendom.
 
Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?
 
Sięgnij po najnowsze wydanie:
 
 

Dziękujemy, że jesteś z nami. By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl