Design

Włoska miłość od pierwszego wejrzenia

1802733417

Włoska miłość od pierwszego wejrzenia

Jeśli szukacie nowych doznań estetycznych a Wasze wnętrza napawają smutkiem i nostalgią proponujemy „gorący włoski romans” z marką… KUBIKOFF, która rozgrzać może Wasze serca do samej czerwoności.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Włoskie studio projektowe KUBIKOFF to miejsce, w którym powstają meble zarówno z tradycyjnych surowców takich jak drewno, wysokiej jakości skóry i wełny ale także z formowanych na gorąco poliwęglanów łączonych ze stalą. Projektanci tworzący dla tej marki czerpią inspiracje z otaczającego ich współczesnego świata, ulic Rzymu i nonszalancji Mediolanu.

Efekt końcowy każdego gotowego już mebla jest wręcz olśniewający –  fantazyjne formy, ekspresja kolorów i przepiękne opływowe kształty brył.

W kolekcjach KUBIKOFF można odnaleźć wygodne sofy, piękne stoły a przede wszystkim ogromny wybór krzeseł – prostych i klasycznych, fantazyjnych oraz nawiązujących swą bryłą i rodzajem użytych materiałów do epoki modernizmu. W praktyce każdy mebel z włoskiego studia KUBIKOFF doskonale ożywi najbardziej smutne wnętrza i wprawi we wspaniały nastrój ich użytkowników