Design

Warsaw Home & Contract – 7. edycja coraz bliżej

Targi Warsaw Home & Contract 2023 odbędą się w dniach 7-10 listopada 2023 roku.

Warsaw Home & Contract – 7. edycja coraz bliżej

Odwiedzający i wystawcy z 46 krajów Europy, kontraktacje z różnorodną klientelą i najbardziej merytoryczna branżowa edukacja – tak właśnie wyglądała 6. edycja Warsaw Home & Contract. Kolejna będzie jeszcze bardziej otwarta na międzynarodowy networking, a odbędzie się w dniach 7-10 listopada w Ptak Warsaw Expo.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Biznesowe targi wnętrz Warsaw Home & Contract już od wielu lat należą do czołówki międzynarodowych kontraktacji. Tę pozycję wypracowały dzięki konsekwentnemu stawianiu na rozwój, zwiększaniu możliwości wystawców i odwiedzających, a także otwarciu eventu na międzynarodową publikę. To z kolei przełożyło się na zwiększenie zaufania do wydarzenia, jak i satysfakcji odwiedzających. Uczestnicy targów znajdują na nich nowych klientów i podbijają dotychczas mniej dostępne światowe rynki zbytu.

Ostatnia edycja Warsaw Home&Contract to prawie 49 tys. odwiedzających profesjonalistów. Wśród nich byli przedstawiciele aż 46 europejskich krajów i 8 spoza Starego Kontynentu. Cztery dni wydarzenia przełożyły się na nawiązanie tysięcy nowych relacji biznesowych i podpisanie kontraktów. Dzięki konferencjom tematycznym uczestnicy mogli podnieść indywidualne kompetencje.

Siódma edycja Warsaw Home & Contract będzie jeszcze bardziej otwarta na międzynarodowych odwiedzających. Organizatorzy dostosują ją do wymogów sektora odpowiadając na potrzebę edukacji na najwyższym, światowym poziomie.

Zakres tematyczny Warsaw Home & Contract 2023

Kolejna edycja Warsaw Home & Contract to jeszcze więcej możliwości dla odwiedzających. To aż siedem sektorów dedykowanych poszczególnym segmentom wystroju wnętrz.

  1. Warsaw Home Furniture poświęcone będzie kontraktacjom branży meblarskiej i jej innowacyjnym rozwiązaniom.
  2. Warsaw Home Textile, czyli międzynarodowe targi tkanin i wzornictwa dla branży wnętrzarskiej, pokażą całą gamę możliwości branży.
  3. Warsaw Home Light dedykowane będą oświetleniu.
  4. Innowacje do kuchni będzie można poznać dzięki Warsaw Home Kitchen.
  5. Najnowocześniejsze rozwiązania do łazienek pojawią się na Warsaw Home Bathroom.
  6. Istotnym segmentem Warsaw Home & Contract będzie również Warsaw Home Bulid, czyli międzynarodowe targi materiałów wykończeniowych i budowlanych. To pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, deweloperów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych.
  7. Z kolei premiery rynkowe w dziedzinie elektroniki dla nowoczesnego domu będzie można obejrzeć podczas Warsaw Home Electronics.

Najnowsze trendy we wnętrzach według targów w Nadarzynie

Nieodzownym elementem Warsaw Home & Contract 2023 jest konferencja branżowa na temat trendów, wyzwań i innowacji w sektorze. Podczas jesiennej edycji 2023 jej tematyka oscylować będzie wokół digitalizacji i automatyzacji sektora, nowych technologii w produkcji i procesach logistycznych, wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem branży wyposażenia wnętrz i designu czy przyszłości tego sektora. Nie zabraknie najlepszych dróg do inwestycji i finansowania w sektorze branżowym, czy też przykładów dobrych praktyk i skutecznych metod zarządzania produktem.

Obrana tematyka nie tylko podniesie indywidualne kwalifikacje uczestników, ale również pozwoli wywołać dyskusję integrującą sektor.

Kto odwiedzi Warsaw Home & Contract 2023?

W gronie odwiedzających Warsaw Home & Contract 2023 pojawią się projektanci wnętrz, właściciele biur projektowych, architekci, deweloperzy, inwestorzy indywidualni, przedstawiciele hurtowni i składów budowlanych, właściciele hoteli, restauracji, dekoratorzy wnętrz, administratorzy biurowych przestrzeni publicznych, właściciele firm budowlanych realizujących wykończenia „pod klucz”, przedstawiciele sieci handlowych i sklepów z wyposażeniem wnętrz, glazurnicy, monterzy budowlani i sanitarni, a także studenci architektury.

ZOBACZ TAKŻE: Warsaw Home & Contract w 40 odsłonach

Wśród wystawców będzie można z kolei znaleźć producentów i dystrybutorów mebli, biura projektowe i architektoniczne, producentów i dystrybutorów płytek ceramicznych i gresowych, producentów i dystrybutorów listew wykończeniowych i innej galanterii łazienkowej, producentów i dystrybutorów ceramiki sanitarnej, producentów i dystrybutorów armatury łazienkowej i kabin prysznicowych, producentów grzejników oraz rozwiązań z zakresu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, producentów i dystrybutorów okien, producentów i dystrybutorów drzwi, producentów i dystrybutorów podłóg i okładzin podłogowych, oprogramowania wspierającego projektowanie wnętrz, rozwiązań basenowych i SPA, producentów i dystrybutorów oświetlenia wnętrz, tekstyliów wykończeniowych, rozwiązań smart-home i elektroniki użytkowej, bram i ogrodzeń, chemii budowlanej i wykończeniowej oraz systemów montażowych.