Newsroom

Warsaw Home & Contract w 40 odsłonach

Warsaw Home & Contract
Zadrożni
Wersal
Vzór
Ukraina
Tobo
Swallows Tail
Egger
Schilsner
Salice
Retrowood
Proform
Poldem
Pinio
Pinio!Baza
Peka
Paged
Oristo
Nomet
Nobonobo
Niemann
Miloni
Layman
Krofam
Kler
Hubertus
Halupczok
GTV
Górna Półka
Gamet
Gala Collezione
Forner
Devo
Cosentino
Venti
arte-metal-style-warsaw-home-2022-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl
Borcas
Blum

Warsaw Home & Contract w 40 odsłonach

Szósta edycja Warsaw Home & Contract przeszła do historii. Atmosferę targów przybliży Państwu nasza fotorelacja.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Ponad 700 wystawców zaprezentowało ofertę w sześciu strefach tematycznych: Light, Textile, Kitchen, Furniture, Build i Bathroom. Wśród zwiedzających targów Warsaw Home & Contract przeważali, podobnie jak podczas poprzednich edycji, projektanci, architekci, przedstawiciele salonów meblowych, deweloperzy, właściciele hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych.

Gwiazdą tegorocznego wydarzenia był Karim Rashid, znany na całym świecie projektant i jeden z najbardziej cenionych twórców swojego pokolenia. Projektant odwiedził Warsaw Home & Contract 20 października. Do Polski przyleciał prosto z Nowego Jorku, by wygłosić prelekcję na temat kondycji designu.

Sześć lat temu targi Warsaw Home zadebiutowały w kalendarzu branżowych imprez skierowanych do sektora wyposażenia wnętrz. Wystarczyły trzy edycje, by o imprezie w Ptak Warsaw Expo było głośno w całej Europie. Kolejne lata przyniosły zmiany: w nazwie, zarządzaniu targami, w tematyce. Część z nich wyszła Warsaw Home & Contract na dobre, inne – w połączeniu z konsekwencjami obostrzeń pandemicznych oraz kryzysem wywołanym wojną w Ukrainie – pokazały, że ambitny projekt stworzenia wiodących europejskich targów wnętrzarskich wymaga jeszcze wiele wysiłku. Poszukując pomysłów na rozwój targów wystarczyłoby w większym stopniu wsłuchiwać się w głosy wystawców, którym też przecież zależy, by tego formatu wydarzenie liczyło się w Europie.

Pełną relację z targów opublikujemy w grudniowym wydaniu miesięcznika BIZNES.meble.pl. Tymczasem zapraszamy do oglądania galerii ze zdjęciami.