Design

PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu

1690910756

PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu

Architekci, projektanci i wszyscy poszukiwacze komfortowych rozwiązań do sypialni – na rynku pojawił się właśnie „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu”.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Najnowsze produkty, prezentacje ofert firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych – to wszystko znajdziecie w publikacji, która powstała specjalnie dla architektów i projektantów wnętrz, jest nią „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu” – wydanie specjalne miesięcznika BIZNES.meble.pl.

Jakie tematy pojawiają się w „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?

W najnowszej edycji przewodnika przeczytacie m.in. o bezpiecznej przestrzeni, a artykuł zilustrowany został produktami docenionymi w międzynarodowych konkursach i plebiscytach. Skoncentrujemy się na jakości, gdyż, jak potwierdzają badania, klienci oczekują obcowania z produktami o wysokiej jakości i chcą czerpać z tego przyjemne doświadczenia. Zajrzymy też do sypialni singli i poszukamy inspiracji do tworzenia własnego gniazdka.

Do kogo adresowany jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu” i jakich informacji dostarcza?

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy dowiedzą się:

  • jakie są najnowsze produkty przeznaczone do sypialni i garderoby;
  • jakie firmy mają w swojej ofercie rozwiązania do tego typu wnętrz;

A ponadto:

  • prześledzą najnowsze tendencje w obszarze sypialni;
  • poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń garderoby;
  • otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;
  • automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.

„PRZEWODNIK ARCHITEKTA” ma już rok!

Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”, wydawany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl, już przez 12 miesięcy. Premierowa edycja pojawiła się na rynku dokładnie rok temu. Ten kompleksowy informator o wnętrzach, został przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.

Co znajdziecie w wydaniu „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu”? 

Pierwsza w nowym cyklu publikacja online dotyczy przestrzeni snu i obejmuje m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. Kolejne edycje przewodników w przygotowaniu.

Czego jeszcze nie wiecie o pierwszym w Polsce „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. Otrzymują oni precyzyjne informacje o produktach w formie elektronicznej, ponadto mają do nich stały dostęp, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?

Sięgnij po najnowsze wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu”