Pierwsza w nowym roku 2022 publikacja online dotyczy przestrzeni snu.

Przewodnik Architekta

przestrzeń snu 2022

Pierwsza w nowym roku 2022 publikacja online dotyczy przestrzeni snu i obejmuje m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania.

W najnowszej edycji „PRZEWODNIKA ARCHITEKTA: przestrzeń snu” przeczytacie m.in. o bezpiecznej przestrzeni, a artykuł zilustrowany został produktami docenionymi w międzynarodowych konkursach i plebiscytach. Skoncentrujemy się na jakości, gdyż, jak potwierdzają badania, klienci oczekują obcowania z produktami o wysokiej jakości i chcą czerpać z tego przyjemne doświadczenia. Zajrzymy też do sypialni singli i poszukamy inspiracji do tworzenia własnego gniazdka.

Do kogo adresowany jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” i jakich informacji dostarcza?

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy dowiedzą się:

  • jakie są najnowsze produkty przeznaczone do sypialni i garderoby;
  • jakie firmy mają w swojej ofercie rozwiązania do tego typu wnętrz;

A ponadto:

  • prześledzą najnowsze tendencje w obszarze sypialni;
  • poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń garderoby;
  • otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;
  • automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.

Czego jeszcze nie wiecie o pierwszym w Polsce „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. Otrzymują oni precyzyjne informacje o produktach w formie elektronicznej, ponadto mają do nich stały dostęp, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem. 

Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?