Design

Projektowanie wnętrz komercyjnych

698556526

Projektowanie wnętrz komercyjnych

Virtus Studio zaprasza na webinar z cyklu Wnętrza komercyjne. 15 kwietnia o 11.00 o projektach obiektów handlowo-usługowych opowiedzą Paweł Garus i Jerzy Woźniak z pracowni mode:lina™.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Wnętrza komercyjne na przykładzie wybranych realizacji to temat przewodni spotkania online organizowanego przez Virtus Studio.

Tym razem gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Paweł Garus i Jerzy Woźniak z pracowni mode:lina™.

Pracownia projektowa mode:lina™ została stworzona przez Pawła Garusa i Jerzego Woźniaka w 2009 roku, gdy obaj założyciele byli jeszcze na IV roku studiów architektonicznych. Przez 12 lat swojej pracy architekci gościli na stronach ponad 300 publikacji prasowych oraz byli zdobywcami ponad 30 nagród o międzynarodowym i krajowym zasięgu.

Paweł Garus i Jerzy Woźniak są wymieniani przez portal culture.pl jako jedni z najlepszych polskich architektów przed czterdziestką. Zostali także nagrodzeni przez DesignAlive za stworzenie silnej marki na międzynarodowym rynku oraz za utrzymanie charakterystycznej, estetycznej jakości w projektach wymagających funkcjonalności i indywidualnego podejścia.

W swoim wystąpieniu opowiedzą m.in. o projekcie przestrzeni restauracyjnej w Concordii Design we Wrocławiu i showroomie skandynawskiej grupy Flokk.