Design

Paola Navone rozpoczyna rok od zmian

Paola Navone.

Paola Navone rozpoczyna rok od zmian

Giovanni i Michele Gervasoni, zarządzający marką Gervasoni, podziękowali włoskiej projektantce za współpracę i poinformowali o planach wobec marki.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Założona w 1882 r., jako niewielki warsztat, marka Gervasoni stała się ważnym graczem na światowej scenie designu. Wszystko to dzięki pasji i wrażliwości Paoli Navone, a także biznesowej intuicji, którą kierują się Giovanni i Michele Gervasoni, prowadzący rodzinną firmę w trzecim pokoleniu

W wydanym przed kilkoma dniami oświadczeniu, zarządzający włoską marką poinformowali, że w porozumieniu ze Studio Otto – Paola Navone podjęli decyzję o przeniesieniu kierownictwa artystycznego marki do firmy, począwszy od 2021 roku.

Po ponad 23 latach owocnej i szczęśliwej współpracy z Paolą Navone uważamy, że nadszedł czas na wyznaczenie nowych celów i realizację scenariusza wielkich zmian. Dziękujemy Paoli i jej studio za cenną i niezastąpioną współpracę. Razem z nią stworzyliśmy niepowtarzalny i rozpoznawalny styl, osiągając ważne cele zawodowe i satysfakcję. Wszystko dzięki zrozumieniu, entuzjazmowi i wzajemnemu szacunkowi, które zawsze charakteryzowały naszą wspólną drogę. Studio Otto i Paola Navone będą nadal projektować nowe kolekcje dla Gervasoni, w duchu ewolucyjnej ciągłości – zakomunikowali Giovanni i Michele Gervasoni.

Więcej o tej topowej projektantce można przeczytać w miesięczniku BIZNES.meble.pl, nr 12/2020, w artykule: Donna design.