Design

Trendy wnętrzarskie w NA WYMIAR

947860209

Trendy wnętrzarskie w NA WYMIAR

Co będzie modne we wnętrzach? Sprawdź w najnowszym NA WYMIAR! Wydanie specjalne miesięcznika BIZNES.meble.pl dostępne jest w wersji papierowej oraz jako e-wydanie.

Reklama
Lectra banner śródtekstowy 7500x100 16.02.-15.03.2024

Jak pandemia zmieniła nasze postrzeganie domu? Czy rzeczywiście stał się definitywnym centrum naszego świata? Jak te kilkanaście miesięcy wpłynęło na potrzeby związane z urządzaniem i organizacją przestrzeni mieszkalnej? Czego aktualnie poszukujemy do naszych wnętrz? Jak na te oczekiwania odpowiada rynek?

Na łamach wydania specjalnego NA WYMIAR, redakcja miesięcznika BIZNES.meble.pl w atrakcyjnej wizualnie i merytorycznie formie, przedstawia najnowsze propozycje mebli, akcesoriów, materiałów i technologii w produkcji mebli, które umożliwią realizację aktualnych potrzeb.

Podzielone tematycznie treści zostały opublikowane w 4 działach, którymi są: ORGANIZACJA, PORZĄDEK, WYZWANIA, INSPIRACJE.

Reklama
Banne 300x250 px Furniture Romania ZHali Imre

ORGANIZACJA

W górę

Podnośniki do otwierania szafek górnych pozwalają łatwo i lekko otworzyć meble i sięgnąć po potrzebne produkty.

Zaplanuj remont pozytywnie!
Co powinno skłonić nas do podjęcia decyzji o remoncie? Czy tylko chęć odświeżenia ściany, czy może zmiana kolorów w pomieszczeniach? Nie, tutaj chodzi o coś więcej. Podstawowym czynnikiem, który powinien na nas wpłynąć, żebyśmy się zdecydowali na remont jest nasze samopoczucie i stan zdrowia.

Świat wokół wyspy
Wyspa w kuchni jest jednym z najintensywniej wykorzystywanych elementów wyposażenia domu. To, ile funkcji zakumuluje zależy od dostępnej przestrzeni i naszych wymagań. Można ją także zaprojektować jako centralny punkt strefy dziennej.

PORZĄDEK

Twórcy nastroju

Pozytywnie może na nas oddziaływać nie tylko kolor ścian, ale też przyjazne składniki ich powierzchni.

Rośnij zdrowo

Przepisy aranżacyjne, którymi dzielą się nasi eksperci pomogą mądrze urządzić pokój dzieci i młodzieży. Zadbają o ich potrzeby rozwojowe: bezpieczeństwo, wolność i kreację.

Przechowywanie: reaktywacja

Niezależnie od tego, jak duże są metraże naszych domów czy mieszkań, po pewnym czasie zawsze stykamy się z problemem braku miejsc do przechowywania. Problem ten dotyczy właściwie wszystkich przestrzeni.

WYZWANIA

Jesteśmy tym, gdzie przebywamy

Rozmowa z Aziralili Agnieszką Dirks, malarką, ekspertką Sztuki Pozytywnej i prekursorką Pozytywnych Przestrzeni Pro c.

4 zastosowania sztucznej inteligencji w domu

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na instalowanie systemów automatyki domowej? W czym pomaga sztuczna inteligencja na co dzień? W jaki sposób zwiększa wygodę, a jak wpływa na oszczędności?

Z tego płynie dobro
To, co dobre dla nas i planety wynika z wrażliwości na potrzeby konsumentów i środowiska naturalnego. Dba o to coraz więcej firm.

INSPIRACJE

Jak stworzyć zielony azyl?
Tęsknota za wolnością i przestrzenią stała się katalizatorem zmian. Choć na zmiany nigdy nie jest za późno, to w tym sezonie jest to już ostatni dzwonek na metamorfozę ogrodu, tarasu czy balkonu, a co za tym idzie – wybór mebli, oświetlenia i dekoracji.

Skarby ziemi
Coraz częściej zapraszamy do naszych domów wyroby ceramiczne i przedmioty inspirowane ziemią. Naturalne produkty pozytywnie wpływają na samopoczucie, bo pozwalają czuć bliskość natury. Mają też wymiar artystyczny. A to kolejny, jeszcze wyższy poziom odczuwania.

Patrz, podziwiaj, dotykaj

Od kiedy na rynku pojawiły się wysokiej jakości, różnorodne tapety, panele oraz okładziny, nie ma nudy w czterech ścianach.

NA OKŁADCE:
Aranżacja z użyciem lamp „Bob” marki Nordlux z oferty Ardant.pl.
 

Zapraszamy do lektury: E-WYDANIE NA WYMIAR 2021.