Design

Design na wymiar, czyli odważne projekty

701827878

Design na wymiar, czyli odważne projekty

5 listopada o 11.00 Virtus Studio zaprasza na wydarzenie z cyklu Design na wymiar, czyli rola architektury wnętrz w codziennym życiu.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Design na wymiar to wnętrza szyte na miarę od koncepcji do realizacji. W końcu podstawą dobrego projektu jest optymalne rozplanowanie układu wnętrza, wydobywające estetyczne walory przestrzeni. Niewielka przestrzeń, nieustawne pokoje, ograniczony budżet to główne problemy przy projektowaniu.

Co jest istotą projektowania wnętrz szytych na miarę?
Jak dobrze poznać i zrozumieć potrzeby Klienta?
Jak realizować odważne projekty?

Wszystkie te zagadnienia poruszy Patrycja Suszek-Rączkowska, właścicielka pracowni projektowej Poco Design. Laureatka konkursu International Property Awards 2019-2020 z tytułem Best Leisure Interior Poland, finalistka konkursu The International Design & Architecture Awards 2018. Ma na koncie publikacje w branżowych czasopismach oraz wiele wystąpień publicznych w roli eksperta. Realizuje projekty zarówno w Polsce, jak i za granicą. Odnajduje piękno zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Łączy techniczne elementy projektu z malarską wrażliwością na kolory i kształty otaczającego nas świata.

Virtus Studio zaprasza na webinar z cyklu Design na wymiar. Patron wydarzenia – Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika BIZNES.meble.pl, a także wydania specjalnego „NA WYMIAR” i „KSIĘGI TRENDÓW” prześle uczestnikom najnowszy numer wydania specjalnego ,,NA WYMIAR” w formie e-wydania.

Udział bezpłatny po rejestracji TUTAJ.