Rankingi

Czy przedsiębiorcy są gotowi na digitalizację?

58485201

Czy przedsiębiorcy są gotowi na digitalizację?

Na jakim etapie zmian znajdują się polskie firmy? Odpowiedzi znajdują się w raporcie z projektu badawczego dotyczącego gotowości firm do transformacji cyfrowej w obszarze sprzedaży.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Projekt badawczy miał na celu zbadanie gotowości polskich firm do transformacji cyfrowej. Szczególny nacisk położono na digitalizację w obszarze sprzedaży. Zbadano stan transformacji, potrzeby i bariery przedsiębiorców – w kontekście konkurencji zagranicznej, ekspansji międzynarodowej i pandemii COVID-19.

Projekt dotyczył branż meblarskiej i nieruchomości, pod kątem digitalizacji szczególnych z uwagi na charakterystykę produktu i relacji z klientem.

W ramach projektu prowadzono badanie skierowane do osób mających bezpośredni lub pośredni kontakt z pionem sprzedaży lub marketingu oraz do kadry zarządzającej.

Wnioski z projektu posłużą do stworzenia wspólnie z fundacją Inventity.net programu wsparcia dla polskich firm na cyfrowej drodze zmian.Na jakim etapie zmian znajdują się polskie firmy? Odpowiedzi znajdują się w raporcie z projektu badawczego dotyczącego gotowości firm do transformacji cyfrowej w obszarze sprzedaży.